جوهر پرتاب در BJP پوستر استقبال Jyotiraditya Scindia در بوپال

توسط ANI

بوپال: به عنوان آماده سازی در نوسان کامل توسط BJP به استقبال آن به تازگی پذیرفته رهبر Jyotiraditya Scindia پیش از بازگشت خود به, Madhya Pradesh, جوهر پرتاب شد و در پوستر آن قرار داده بودند در نزدیکی دانشگاه پلی تکنیک Chouraha در بوپال استقبال Scindia به BJP برابر در اینجا در روز پنج شنبه.

پوستر ویژگی Scindia همراه با نارندرا نخست وزیر اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه و BJP رئیس Jagat Prakash Nadda. این Madhya Pradesh واحد BJP آماده پوستر بنر و فرش قرمز برای استقبال از Scindia به حزب.

همچنین به عنوان خوانده شده| Sharam Karo Maharaj: Madhya Pradesh اهداف کنگره Scindia با سوزش پلاکارد

در چهارشنبه Scindia پیوست BJP در دهلی نو با حضور رییس حزب JP Nadda. او تا به حال استعفا از کنگره یک روز پس از نشست اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه و نخست وزیر نارندرا.

Scindia خواهد فایل نامزدی خود را برای Rajya سبها انتخابات در مارس 13. پس خود را به پیوستن به در BJP, Madhya Pradesh کنگره و رهبران حزب شده اند و هدف قرار دادن Scindia برای خیانت به 18 سال ارتباط طولانی با حزب.

پیش از آن در روز رئیس سابق وزیر و رهبر کنگره Digvijaya سینگ در زمان تطبیق در حزب سابق خود و همکاران بیان کرد که “ممکن است خدا او را امن نگه دارید در BJP”. “من به خدا دعا برای حفظ Scindia امن در BJP” سینگ توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im