اولیه گزارش می گوید خصوصی نفت, شرکت نفت, بحران

گزارش مقدماتی در بحران بنزین برگزار کرده است شرکتهای خصوصی نفت مسئول, سیاه, بازاریابی و احتکار محصولات نفتی و توصیه اکید اقدام علیه آنها.

در اولیه آن یافته های مشترک بررسی کمیته توصیه کرده است که دقیق عمل می شود در مقابل شرکت های نفتی برای نصب خطرناک مخازن برای ذخیره فرآورده های نفتی در نزدیکی خصوصی در پایانه های نفتی.

در این گزارش آمده است که در بحران در PSO نفت پایانه های عملیاتی شدند در 24 ساعت شبانه روز در طول بحران و اضافه کرد که آن بازار سهام قبل از این کمبود در عرضه در محدوده 32 درصد به 36 درصد.

افزایش عرضه نفت در طول بحران نفتی و افزایش سهم بازار خود را به 54 درصد. این گزارش اضافه شده است که سه شرکت خصوصی در برابر آنها موارد واصل شده اند تا به حال یک قطعه بزرگ از سهم بازار کاهش یافته است که در طول بحران نفتی.

دولت جریمه شش شرکت نفت برای نفت بحران

هفته گذشته دولت جریمه شش نفت شرکت های بازاریابی (OMCs) با Rs40 میلیون برای عدم انطباق با ذخیره سازی مورد نیاز به پایان آوردن یک ماه پس از بازی سرزنش نامطلوب کمبود بنزین و دیزل در میان این مستند در کشور است.

پوسته پاکستان و کل Parco شد هر جریمه Rs10 میلیون در حالی که اٹک نفت پوما نفت و گاز پاکستان و Hascol شد اعمال مجازات از Rs5 میلیون هر یک با توجه به نفت و گاز سازمان تنظیم مقررات (Ogra). سه نشان می دهد علت اعلامیه نیز صادر شده به OMCs از جمله Byco و انرژی است.

Ogra گفت: این OMCs پیدا شد که در یک تخطی از مجوز خود را و کارگردانی به پرداخت جریمه در یک ماه است. OMCs می تواند فایل نقد و بررسی دادخواست تنها پس از پرداخت نیمی از مجازات تنظیم کننده گفت.

قدرت هشدار داد OMCs از مجازات بیشتر اگر آنها نمی تواند بهبود منابع در این رسانه ها خود را.

همچنین بخوانید: بحران نفتی به بیش از در 3 روز آینده ادعا می کند عمر ایوب

شرکت های نفتی شورای مشورتی غیر رسمی بدن به نمایندگی از پایین دست صنعت نفت کاهش یافته است به نظر در خط بعدی از عمل است.

Ogra تصمیم به دنبال نشان دادن علت اعلامیه صادر شده در ژوئن 3 به OMCs به توضیح موقعیت خود را در مورد در دسترس بودن فرآورده های نفتی در رسانه های خرده فروشی.

نفت بخش از وزارت نیرو همچنین از تشکیل کمیته ای برای اعتراض به کمبود بنزین و دیزل.

“تیم بازدید Keamari و پورت قاسم پورت در ژوئن 9 در بر داشت و بیش از 40 میلیون لیتر بنزین در Keamari در مخازن که تا به حال منتقل شده است و توسط Hascol نفتی محدود و نفت و گاز پاکستان محدود” یک سخنگوی وزارت گفته بود هفته گذشته است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net