هند برای به دست آوردن نفوذ در سیاست خارجی با توجه به 3 گذشته ‘بار’: EAM Jaishankar در کتاب جدید

توسط PTI

دهلی نو: هند تا به حال به مبارزه با شدت و قدرت برای به دست آوردن نفوذ در یک دامنه ای که می توانست به راحتی قبل از آن به عنوان سیاست خارجی خود حمل “سه بار” از آن گذشته — پارتیشن تاخیر در اصلاحات اقتصادی و ورزش طولانی مدت از گزینه های هسته ای می گوید در امور خارجی وزیر S Jaishankar.

این دیپلمات سابق باعث می شود این سخنان در کتاب جدید خود “هند راه: استراتژی برای جهان نامشخص” است که برای انتشار برنامه ریزی شده در سپتامبر 7.

با این دوره از سال 2008 بحران مالی جهانی به 2020 بیماری همه گیر کوروناویروس شاهد یک تحول نظم جهانی Jaishankar تجزیه و تحلیل چالش های هند و جادوها سیاست ممکن است پاسخ.

به عنوان هند افزایش می یابد در جهان منظور باید آن را نه تنها تجسم منافع خود را با وضوح عالی بلکه ارتباط آنها به طور موثر او در کتاب می نویسد.

Jaishankar می گوید هند سیاست خارجی حمل عمده سه بار از آن گذشته است.

“یک سال 1947 Partition کاهش می یابد که این ملت هر دو جمعیتی و سیاسی است. یک نتیجه ناخواسته بود به چین بیشتر استراتژیک فضایی در آسیا است.

“یکی دیگر از تاخیر در اصلاحات اقتصادی که انجام یک دهه و نیم پس از آن از چین … 15 سال فاصله همچنان به قرار دادن هند در یک نقطه ضعف.”

سوم Jaishankar می گوید که ورزش طولانی مدت از گزینه های هسته ای.

“به عنوان یک نتیجه, هند تا به حال به مبارزه با شدت و قدرت برای به دست آوردن نفوذ در یک دامنه است که می تواند خیلی بیشتر به راحتی قبل از آن.”

او نظر خود را در کتاب “تلاش برای کمک به تلاش تشویق صادقانه گفتگو میان سرخپوستان بدون دلسرد جهان از استراق سمع”.

در یک بیانیه ناشران هارپر کالینز هند می گوید ماهیت روابط بین المللی و قوانین آن در حال تغییر است و برای هند این به این معنی مطلوب روابط با همه قدرت های بزرگ به بهترین پیشبرد اهداف آن است.

“Jaishankar تجزیه و تحلیل این چالش ها و جادوها سیاست ممکن است پاسخ. در انجام این کار او بسیار آگاه متعادل هند منافع ملی و بین المللی با مسئولیت.

“او مکان این تفکر در زمینه تاریخ و سنت های مناسب برای یک civilisational قدرت است که به دنبال پس گرفتن جای خود در صحنه جهانی” آن را می گوید.

با توجه به Jaishankar, روابط بین الملل ممکن است بیشتر در مورد کشورهای دیگر اما نه unfamiliarity و نه بی تفاوتی کاهش عواقب آن است.

“بنابراین به جای اجازه می دهد تا وقایع آمده بر ما اینها بهتر پیش بینی و تجزیه و تحلیل.”

“من تا به حال در کنار صحنه ورزش از دیدگاه اخیر تغییرات جهانی. بالاتر از همه در تعامل با خود ما رهبری بیش از چندین سال در سطوح مختلف سلسله مراتب تا به حال یک ارزش است که دشوار است برای قرار دادن در کلمات.

“از آن بزرگ takeaways شد اهمیت تعریف اهداف استراتژیک به رسمیت شناختن نتایج مطلوب و قدردانی از این فعل و انفعال از سیاست و سیاست” او می نویسد: در این کتاب است.

ناشر کریشن چوپرا می گوید این کتاب به ارمغان می آورد وضوح به یک سناریوی پیچیده و نشان می دهد که مسیر رو به جلو است.

Jaishankar قبلا به عنوان وزیر امور خارجه (2015-18) سفیر ایالات متحده (2013-15) سفیر چین (2009-13), کمیساریای عالی سنگاپور (2007-09) و سفیر جمهوری چک (2000-04).

او همچنین تا به حال دیگر تکالیف دیپلماتیک در سفارت روسیه در مسکو, واشنگتن, DC, کلمبو, بوداپست و توکیو و همچنین در وزارت امور خارجی و دبیرخانه ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>