هند رکود کف; اقتصاد نیاز به باز کردن 10 درصد رشد: Panagariya

توسط PTI

نیویورک: هند کاهش رشد متوقف شده و در حال حاضر اقتصاد آن نیاز به باز شود تا اگر کشور می خواهد به تحقق بخشیدن به جاه طلبی از 10 درصد نرخ رشد سابق NITI Aayog نایب رئیس Arvind Panagariya گفته است.

در سخنرانی خود در یک بحث و گفتگو در هند اتحادیه بودجه سال 2020 گفت: در سال مالی آینده هند به رشد تولید ناخالص داخلی است که انتظار می رود به 6 درصد و سپس آن را به عقب بر گردیم به 7-8 درصد است که این مورد در آخرین 15-16 سال دوره.

“در رکود ارزیابی خود را این است که ما باید از کف کردن” Panagariya, یک استاد اقتصاد در دانشگاه کلمبیا گفت: در بحث سازمان یافته توسط هند کنسولگری در اینجا با همکاری آمریکا و هند همکاری استراتژیک فروم (USISPF) در روز سه شنبه.

“در نیمه دوم سال مالی جاری خواهد بود که پایان دادن به در مارس 31, ما باید برخی از بیت از بهبود یکی از بزرگ اما قطعا نیمه دوم (سال مالی) باید نگاه بهتر از نیمه اول,” او گفت:.

Panagariya اشاره کرد که از سال 2003 هندوستان شده است در حال رشد در نرخ متوسط حدود 7 درصد و در پنج سال اول از دولت مودی بود که با 7.5 درصد رشد به طور متوسط.

تاکید بر اینکه اقتصاد هند “می توانید انجام دهید خیلی بهتر بدون شک” او گفت که در ارزیابی خود عامل اصلی است که منجر به کاهش سرعت است که با بازارهای مالی و که ترجمه شده به تضعیف ترازنامه هر دو بانک ها و همچنین شرکت ها است.

“من فکر می کنم شما می توانید انتقاد از دولت در اینجا برای اینکه کمی آهسته در آغاز فرایند تمیز کردن بانک دارایی های غیر نمایشی (NPAs). مشکل شناخته شده بود در واقع در سال 2013″ اما این مشکل خاص از NPAs می شود هرگز حل شد بسیار به سرعت,” او گفت:.

صدایی خوش بینانه توجه داشته باشید گفت: به عنوان تمیز کردن اتفاق می افتد “ما باید رشد بازگشت”.

در بودجه Panagariya استقبال مثبت اقدامات انجام شده توسط دولت از جمله در تثبیت مالی کسری مالی, شرکت, کاهش مالیات, شروع ساده برای درآمد شخصی پرداخت مالیات و همچنین خصوصیسازی.

با اشاره به “منفی” در بودجه Panagariya گفت که یکی از چیزهایی که در جریان بوده است برای 2-3 سال گذشته است که هند در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر به سمت جایگزینی واردات.

“تجارت اقتصاددانان استفاده تهاجمی تر مدت – حمایت از تولیدات داخلی. و من شده است و گفت که این چیزی است که نه تنها باید متوقف شود اما باید معکوس شود.

“متاسفانه این بودجه می رود بسیار دور در جهت بالا بردن وظایف و به خصوص نگرانکننده است این واقعیت است که بسیاری از موارد که در آن وظایف مطرح شده و که بیش از حد بسیار کمی هستند همه کار فشرده, محصولات,” او گفت:.

این محصولات که در آن هند باید به صادرات و “ما نباید ترس از رقابت خارجی. ما باید در این رقابت خارجی سر در بازارهای جهانی است. اگر ما در حال انجام است که چیزی بسیار اشتباه است,” او گفت:.

Panagariya گفت که اگر یک کشور با 500 میلیون-مردم قوی نیروی کار نمی تواند رقابت در کار فشرده محصولات آن را اشاره به این واقعیت است که چیزی است که اساسا اشتباه با راه برخی از degradations در سیستم است.

“بنابراین یکی برای رفتن به ریشه و علت چه چیزی باعث آن و حذف آن, موانع, موانع و سعی کنید به آنها را به برخی از مزیت های قرار دادن در تعرفه. که تنها تشویق ناکارآمدی و گیاهان کوچک,” او گفت:.

او همچنین اشاره کرد که هند یکی از مشکلات بزرگ این است که وجود دارد بیش از حد قبل از اشغال با کوچک و میکرو و شرکت های کوچک است.

“آنچه در هند فاقد بزرگ زمان به ویژه در این کار فشرده بخش هستند و متوسط و شرکت های بزرگ. اما هنگامی که شما شروع به بالا بردن این حمایت شما تنها تشویق خرد و کوچک شما را تشویق و متوسط و شرکت های بزرگ است که در نهایت در حال کارآمد ترین شرکت های, رقابت در بازار جهانی و تعریف اکوسیستم در بازار داخلی است.

“و این جایی است که من متأسفانه به این نتیجه رسیده است که مگر ما معکوس است که جاه طلبی از 10 درصد رشد و یا رشد دو رقمی که بسیار realisable برای هند, من فکر می کنم نمی خواهد متوجه,” او گفت:.

Panagariya گفت که هند هنوز هم می تواند رسیدن به 8 درصد یا بیشتر رشد نرخ زیرا از دیگر اقدامات و اصلاحات که در حال انجام است.

“بنابراین ما به 8 درصد اما من فکر می کنم اگر ما می خواهیم برای رسیدن به آن اضافه 2 درصد به 10 درصد و سپس ما نیاز به یک اقتصاد است که باز رقابت در بازار جهانی” او گفت:.

Panagariya اشاره کرد که او موافق نیست با این “سر و صدا” و “درک مشترک” که در دوره دوم از مودی دولت است که نادیده گرفتن اقتصاد است و تنها با تمرکز بر مسائل اجتماعی مانند abrogation از ماده 370 و تابعیت متمم قانون.

“این درست نیست,” او گفت:, و اضافه کرد که اصلاحات را ادامه داد. او برجسته “اصلاحات عمده” انجام شده توسط مودی دولت از جمله عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد کالا و خدمات مالیات های مستقیم به نفع انتقال و شرکت ها مالیات بر سود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de