هند اسراف عروسی رفتن آنلاین در میان coronavirus مستند

توسط AFP

تحت مستند و دور از هم Sushen دنگ و Keerti نرنگ رفت و حاضر به خود را می گویند ازدواج پاکستان — کشیده و دیدنی عروس هندی کامل با هزاران نفر از مهمانان و خشن بالیوود رقص.

در یک کشور مشهور برای اسراف در مراسم عروسی که آخرین به روز زن و شوهر جوان در میان تعداد فزاینده ای اصلاح مراسم ازدواج خود را تحت یک ویروس مستند است که محدود کرد.

مشتاق به رفتن پیش با ازدواج ترتیب در فرخنده تاریخ انتخاب شده برای آنها توسط یک کشیش جفت ارز را به اینترنت تبدیل به کراوات گره.

“ما هرگز تصور نمی کرد که حتی ما آنلاین عروسی خواهد بود بنابراین بزرگ” دنگ 26 ساله تحلیلگر داده است که بر اساس در تورنتو گفت: در مورد مارس 19 رویداد.

“صد مهمانان پیوست و در جشن ما در این برنامه است. ما زندگی جریان این مراسم در Facebook که تماشا شد توسط یکی دیگر از 16000 نفر است.”

این nuptials میرسد کشور است. دنگ, decked در یک عمامه و سنتی sherwani مد خارج از بمبئی در سواحل دریای عرب در حالی که نری — در قرمز لباس عروس زر و زیور — پیوست از بریلی ضلع شمالی اوتار پرادش که در مرز نپال.

کشیش نظارت بر رسیدگی به شعار سرودهای به عنوان او نشسته و قبل از یک مراسم آتش در خانه اش در ریپور در مرکزی چتیسگر با مهمان ورود از دهلی نو گورگان و جنوبی tech hub بنگلور.

وجود دارد جزئی سکسکه-برخی از اعضای خانواده سالمندان به طور تصادفی unmuted و حیوانات خانگی عکس-بمباران صفحه نمایش.

اما انرژی سطح بالا باقی مانده است و این مناسبت بود خاموش با یک بازی سرگرم کننده بالیوود-سبک dance performance by عموزاده خود را.

عروسی تصویری ارسال شده در Facebook است که تا کنون به دست آورد تقریبا 260,000 انداز ساخت تازه weds-“احساس می کنم مثل مشهور”.

عروسی بلوز

گسترش coronavirus و مستند در سراسر کشور صورت گرفت که هند عروسی فصل بود در نوسان کامل است.

در غرب ایالت راجستان به تنهایی برخی از 23,000 مراسم عروسی به معنای همزمان با هندو Akshaya Tritiya جشنواره در تاریخ 26 آوریل خاموش نامیده می شدند با توجه به همه گیر.

بیش از 10 میلیون و مراسم عروسی برگزار می شود سالانه در کشور از 1.3 میلیارد نفر از مردم, با, ازدواج, صنعت تخمین زده می شود ارزش برخی از $40-50 میلیارد دلار با توجه به مشاوره شرکت KPMG.

بخش — مثل بقیه اقتصاد — وضعیتی وخیم از تاثیر ویروس با برنامه ریزان, خدمات مواد غذایی و ساختمان در میان کسانی که متحمل ضرر و زیان بزرگ.

“ما فکر کردم چرا ما نمی تواند پرچم حامل و رانندگی عروسی آنلاین?’,” گفت: Adhish Zaveri مدیر بازاریابی در وب سایت ازدواج Shaadi.com که تسهیل دنگ و نرنگ عروسی.

“عروسی است که احتمالا مهم ترین روز از زندگی کسی … و ما فکر می کنیم باید آن را به عنوان خاص و نزدیک به یک عروسی واقعی که ممکن است,” او گفت:.

آنلاین عروسی در میان یک رشته از مراسم عروسی در هند که جلوتر رفته اند در میان این مستند — با برخی از تغییرات غیر معمول.

یک زن و شوهر در اوتار پرادش گفت: “من” در داخل یک ایستگاه پلیس پس از معمولی بیشتر سالن مثل سالن های ضیافت هتل ها و معابد همه دستور بسته شدن در طول مستند.

و در مادها پرادش در مرکز هند, یک عروس و داماد چهره خود را تحت پوشش ماسک های رد و بدل تزئینات — یک کلید آیین هندو عروسی — با کمک از چوب بامبو در تماس با مراسم است.

صفحه اصلی nuptials

Zaveri گفت: به طور قابل توجهی ارزان تر و آنلاین مراسم می تواند تبدیل به گزینه ای برای ارتباط میان عدم اطمینان در مورد چه مدت این بیماری همه گیر در حال رفتن به آخرین پست.

زوج متهم هستند کمتر از 100,000 روپیه ($1,300) برای خدمات مجازی Zaveri گفت 12 بیشتر چنین مراسم عروسی بودند در خط لوله.

به آنلاین مراسم لمس حرفه ای آرایش هنرمندان و ساری-draping کارشناسان در حال استخدام برای کمک به عروس, در حالی که خواننده عامیانه است مشغول به serenade مهمانان است.

همه شرکت کنندگان فرستاده باری و کلمه عبور به طوری که غریبه ها نمی تواند gatecrash این رویداد است.

Kirti Agrawal — که با او ازدواج کمال Avinash سینگ Bagri در 14 آوریل در بالکن خود را نسبت تخت به عنوان دوستان و خانواده به تماشای یک ویدئو کنفرانس برنامه — گفت: دیجیتال رویکرد به دادگاه تجدید نظر به او.

“خود (داماد) خانواده در حال برنامه ریزی یک لیست مهمان از 8000 تا 10000,” Agrawal گفت.

“من نمی گویم که من یک فن بزرگ, چاق, عروسی. اما زمانی که من شنیده ام در مورد عروسی-از-خانه ایده من بسیار خوشحال بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im