هند Jaishankar می شود سناتور آمریکایی درخواست تجدید نظر به حل و فصل مناقشه کشمیر دموکراتیک

عکس: فایل های

وزیر خارجه هند Subrahmanyam Jaishankar در روز شنبه را رد کرد و سناتور لیندزی گراهام درخواست تجدید نظر به حل و فصل مناقشه کشمیر دموکراتیک گزارش هندی کانال NDTV.

این سناتور جمهوری خواه در میزگردی در “Westlessness در جهان: Multilateralism در حال تغییر نظم بین المللی” آورده بود تا کشمیر اختلاف در کنفرانس امنیتی مونیخ. او گفت که برای هند بهترین راه برای فروش دموکراسی خواهد بود که آن را حل و فصل مناقشه کشمیر دموکراتیک.

“در هند, شما در حال حرکت رو به جلو است. شما مشکلات خود را مانند ما در خانه انجام دهید اما شما باید انتخاب مسیر دموکراتیک است. وقتی که می آید به کشمیر من نمی دانم چگونه آن را به پایان می رسد اما اجازه دهید مطمئن شوید که دو دموکراسی را پایان آن متفاوت است. اگر شما می توانید اثبات که مفهوم در اینجا پس از آن من فکر می کنم که احتمالا بهترین راه برای فروش دموکراسی” جمهوری خواه رهبر شد به نقل از NDTV.

“نگران نباشید سناتور. یکی دموکراسی را حل و فصل آن و شما می دانید که یکی” از وزیر اطلاعات در پاسخ به سناتور آمریکایی را پذیرفت.

گراهام یکی از چهار سناتور که نوشته شده بود نامه ای به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از او درخواست مداخله و کمک به سهولت در حال سرکوب در کشمیر تحت اشغال هند نیروهای مسلح.

در نامه این سناتورها به حال نگرانی خود را در مورد وضعیت در کشمیر تحت اشغال و فشرده مغلوب ساختن پیشی جستن به درخواست نارندرا نخست وزیر هند به بلند مستند و حکومت نظامی و آزادی صدها بی گناه کشمیری بازداشت و تحت بحث امنیت عمومی عمل می کنند.

دولت هند به طور یک جانبه لغو نهم ویژه وضعیت اکثریت مسلمان منطقه هیمالیا در آگوست 5 با لغو ماده 370. هند فرستاده بود دهها هزار نفر از نیروهای اضافی به اختلاف قلمرو اعمال حکومت بر ساکنان آن و قطع ارتباطات از جمله دسترسی به اینترنت و تلفن.

با توجه به گزارش های رسانه ها, حداقل 4000 نفر را پس از آن برگزار شده است در اشغال کشمیر تحت امنیت عمومی عمل می کنند — یک قانون بحث برانگیز است که اجازه می دهد تا مقامات به زندانی کردن کسی که تا دو سال بدون اتهام یا محاکمه — از جمله سیاستمداران محلی و فعالان دانشگاهیان و دانش آموزان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر