هند بی رویه شلیک در LoC زخمی شدن 13 ساله دختر


هند نیروهای’ بی دلیل اخراج در امتداد خط کنترل (LoC) Nezapir و Rakhchikri بخش سمت چپ یک غیر نظامی زخمی بال رسانه ارتش گفت: در روز جمعه.

این خمپاره حمله در فتح پور و روستاهای مجاور در سمت چپ 13-ساله مجروح اینتر-خدمات روابط عمومی (ISPR) گفت که قربانی شده بود منتقل شده به نزدیک ترین مرکز پزشکی برای درمان.

این ISPR تصریح کرد که نیروهای عمدا هدف قرار دادن مردم عادی ،

هند و پاکستان تنش ها در حال افزایش است

تنش ها را افزایش یافت و بین دو هسته ای مسلح متحده بیش از چند سال گذشته. هند و پاکستان نزدیک به جنگ در ماه فوریه سال گذشته پس از پولوما حمله انتحاری که در سمت چپ بیش از 40 سربازان هندی کشته شدند.

هند سرزنش پاکستان برای کمک به شبه نظامیان که انجام این حمله است. اسلام آباد را رد کرده است. اما در فوریه 26, 2019, هندی, جت بمباران Balakot. بعد PAF جت شلیک دو, هند, هواپیما و اسیر یک خلبان بال فرمانده Abhinandan Varthaman.

در اوت 5, 2019, هند غیر قانونی ضمیمه اشغال کشمیر با لغو ماده 370 قانون اساسی آن است که تضمین شده ویژه خودمختاری برای منطقه مورد مناقشه.

اسلام آباد در پاسخ به شدت به توسعه و قطع روابط دیپلماتیک با دهلی نو و تعلیق تجارت با هند است. PM عمران خان اشاره است به همتای هندی او به سیاست به عنوان “فاشیستی” و تشبیه هند تحت حکومت خود را به آلمان نازی است.

با مدنی و رهبران نظامی هر دو کشور تجارت barbs بیش از چند سال گذشته بی دلیل بمباران سراسر LoC افزایش یافته است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر