اولین ‘کیسان ریل’ هند پرچم دار کردن از Deolali مهارارشترا به داناپور Bihar’s

خدمات اکسپرس نیوز

*PATNA: اولین هفته نامه کشور “کیسان ریل” روز جمعه از دئولای مهاراشترا به داناپور بیهار پرچم گذاری شد تا به کشاورزان کمک کند محصولات کشتوکشاورزی محو شدنی خود را به بازارهای بین ایالتی بفرستند بدون هیچ گونه تاخیری.

Narendra Singh Tomar، وزیر اتحادیه کشاورزی و بهزیستی کشاورز، عملاً با حضور پیوش گویال وزیر راه آهن و دیگران، قطار را پرچم گذاری کرد.

Goyal, tweeted, “This is the beginning of a major change in the lives of the farmers and consumers of the country”.

اعلام این قطار برای کشاورزانی که در حال کشت سبزیجات و میوه هستند در بودجه ریلی امسال صورت گرفت.

رئیس سخنگوی راه آهن مرکزی شرقی (ECR)، که مقر آن در حاجی پور در بیهار است، راجش کومار گفت که راه آهن کیسان اتصال بی دردسر را در میان کشاورزان، بازارها و مصرف کنندگان فراهم خواهد کرد.

“تمام اقدامات مورد نیاز انجام شده است به حمل و نقل سالم سبزیجات و میوه های از بین می برد، “او گفت.

او گفت: قطار دارای 11 مربی بسته به خصوص ساخته شده مجهز به یخچال به عنوان سردخانه در حال رفتن خدمت می کنند.

‘کیسان ریل’ ساعت ۱۱ صبح هر جمعه از دیولالی در ناشیک خارج می شود و روز بعد در ساعت ۶.۴۵ بعد از ظهر به داناپور خواهد رسید.

قطار در مسیر جاده ناشیک، مانماد، جالگاون، بوخوساوال، برهانپور، خدوا، ایتارزی، جابالپور، ساتا، کاتنی، مانیکپور، اسپریاگراج چاوکی، پاندیت دیال اوپادیای تقاطع و ایستگاه های بوکسار متوقف خواهد شد.

در سفر برگشت، قطار ساعت 12 ظهر هر یکشنبه از داناپور خارج می شود و در ساعت 7.45 بعد از ظهر روز بعد به دیولالی می رسه.

کومار گفت: “پیش از این، اینها در کامیون ها به ایالت های دیگر منتقل شده بودند، اما اکنون کشاورزان می توانند با صفر خطر آسیب به محصولات زراعی و محصولات زراعی، با توجه به نیاز خود، بوگی ها را کتاب بکنند.”

از سمت مهارارشترا، پیاز، انگور و سایر میوه های از بین می ره بازار ها را در جای دیگر می گیره و از سمت بیهار، ماخانه، ماهی و سبزیجات به بازارهای بزرگ خارج منتقل می شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im