هند پرچم دروغین عملیات قریب الوقوع هشدار PM عمران خان


اسلام آباد: نخست وزیر عمران خان یک بار دیگر تاکید کرد در روز پنج شنبه که هند در حال آماده سازی برای عملیات پرچم دروغین برای منحرف کردن کل جهان توجه از نسل کشی را مرتکب در آن بخش جامو و کشمیر.

حداقل 15 خانه کشمیری شهروندان بودند را به آتش کشیدند ، که توسط نیروهای اشغالگر در سرینگر دیروز نوشت در توییتر رسمی رسیدگی به اضافه هند در معرض کشمیری به سرکوب وحشیانه با کمک آن 900,000 نیروهای امنیتی مستقر در IOJK.

PM خان نیز به اشتراک گذاشته شده برخی از تصاویر به آتش کشیده شده و تخریب خانه های کشمیری مردم است.

او همچنین تصریح کرد که هند در مورد به راه اندازی یک عملیات پرچم دروغین به منظور منحرف کردن توجه جهان را به دور از وخامت وضعیت حقوق بشر در IOJK.

از چند روز پیش در مارس 17 PM خان توییتی به صدای همان دغدغه. او گفت: هند نخست وزیر نارندرا Hindutva supremacist اشغال دولت در حال ارتکاب جنایات جنگی در IOJK از جمله تلاش برای تغییر جمعیت شناسی هیمالیا خاک در تخلف از 4 کنوانسیون ژنو

در چند توییت در مارس 17, خان صحبت در مورد همتای هندی او نارندرا مودی “RSS-الهام گرفته از دکترین” در کشمیر تحت اشغال — یک اکثریت مسلمان منطقه در هیمالیا شده است که تحت یک حکومت نظامی و ارتباطات خاموشی پس از اوت 5 2019 زمانی که دهلی نو اوراق آن وضعیت خاص است.

PM عمران گفت: مودی به حال به وضوح راه اندازی حرکت های فاشیستی خود را دولت خواهد پیاده سازی در کشمیر تحت اشغال. “اول محروم کشمیری از حق خود در تعیین سرنوشت خود توسط غیر قانونی الحاق یک سرزمین های اشغالی,” او نوشت.

برتر گفت: نخست وزیر هند را در مرحله دوم به ادامه خشونت در کشمیر تحت اشغال شد و از طریق “سه جانبه رویکرد”.

“یک تلاش برای درهم شکستن آنها را با زور و [از جمله] با استفاده از سلاح های غیر انسانی مانند گلوله اسلحه در برابر زنان و کودکان; دو تحمیل یک غیر انسانی مستند محروم کشمیری از نیازهای اساسی از غذا به دارو; و سه با دستگیری توده کشمیری [به خصوص] جوانان و جداسازی IOJK از جهان با قطع تمام ارتباطات لینک کلیک کنید.”

او گفت: آخرین مرحله از سه جانبه رویکرد به فاسد کشمیری حق مردم برای تعیین سرنوشت و پرهیاهو و دروغ به جهان نشان دهد و آن را به عنوان تروریسم از پاکستان است.

در مه 6, عمران خان ابراز کرده همان دلهره از قریب الوقوع عملیات پرچم دروغین از هند و خواست جامعه بین المللی برای اطلاع از خشونت متعهد بودن در اشغال کشمیر قبل از آن را به خطر می اندازد صلح و امنیت در جنوب آسیا است.

در یک سری از مارس 6, توییت نخست وزیر گفت: “من شده اند هشدار جهانی در مورد هند ادامه تلاش ها برای پیدا کردن بهانه ای برای یک عملیات پرچم دروغین پاکستان را هدف قرار.”

“آخرین اتهامات بی اساس توسط هند از “نفوذ” در سراسر [خط کنترل] LoC در حال ادامه این خطرناک در دستور کار است. بومی کشمیری مقاومت در برابر اشغال هند توسط یک نتیجه مستقیم از هند ظلم و ستم و brutalisation از کشمیری,” او گفت:.

نخست وزیر افزود: “سیاست های فاشیستی از RSS-BJP ترکیب مملو از خطرات جدی است. جامعه بین المللی باید عمل قبل از هند را بی پروا حرکت خطر انداختن صلح و امنیت در جنوب آسیا است.”

برتر این اظهارات پس از هند وزیر دفاع Rajnath Singh, فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane و دیگر مقامات گفته است که پاکستان شده و عامل تروریستی راه اندازی پد از آن طرف LoC و تلاش برای نفوذ از مرز به سمت هند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im