صف رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند در دهلی انتخابات محلی در روز شنبه — خبرآنلاین

دهلی نو: میلیون ها نفر در پایتخت هند رای دادند روز شنبه در یک انتخابات منطقه ای دیده می شود به عنوان یک کلید آزمون برای جناح راست نارندرا نخست وزیر.

صف های طولانی تشکیل شده در خارج از دهلی نو ایستگاه های رای گیری در میان سنگین امنیتی به یک هفته اعتراض های زنان در برابر جدید قانون تابعیت در ادامه به علت هرج و مرج برای مسافران است.

در اغلب تند و تیز مبارزات انتخاباتی مودی و دیگر رهبران هندو خود را حزب ملی فلسطین مخالفان این قانون که خیال آن را ضد اسلام است.

نخست وزیران Bharatiya Janata Party (BJP) است که به دنبال سرنگونی, Arvind Kejriwal, پایتخت وزیر که تازه بدوران رسیده Aam Aadmi Party یا مشترک انسانهای حزب در زمان یک رکورد 67 70 دهلی کرسیهای مجلس در 2015.

در حالی که Kejriwal متمرکز بر روی مسائل محلی از جمله به شدت یارانه برق و آب و بهداشت و درمان معرفی وی BJP رهبران باید به دنبال به نوبه خود رای به یک رفراندوم در مورد زنان اعتراض کردند.

صدها نفر شده اند مسدود کردن جاده اصلی از طریق شاهین باغ منطقه از 15 دسامبر در اعتراض به قانون است که ارائه می دهد سریع به ملیت هندی برای آزار و اذیت اقلیت های مذهبی از کشورهای همسایه اما مانع مسلمانان است.

در آستانه انتخابات BJP ارسال پیام گفتن مردم را به رای دادن به حزب اگر آنها می خواستند برای پایان دادن به این تجمع است.

با BJP در پشت پا پس از شکست در انتخابات کشور در ماهاراشترا و Jharkhand گفته تحلیلگران دهلی نتیجه خواهد بود و کلید آزمون از نظر مسائل ملی.

اعتراض به همه پرسی

در نزدیکی زنان در اعتراض به, سایت شرکت مواد غذایی ارشد اجرایی Maroof احمد گفت: “BJP تنها دو برنامه — شاهین باغ و پاکستان است. آنها هیچ چیز دیگری به بحث در مورد.”

“تولید ناخالص داخلی در حال کاهش است و اقتصاد کشور در یک ظرف غذا است و آنها تنها زحمت در مورد معابد و مساجد,” او اضافه شده است.

اما دیگران به صف پشت سر نخست وزیر.

در مرفه Jangpura محله تزئینات گل و بادکنک تزئین رأی به عنوان مشاور مالی Vinod Kumar آمد به رای دادن.

“من نه مغرضانه نسبت به هر حزب سیاسی اما من اصلا تایید شاهین باغ کردند. مهاتما گاندی و جواهر لعل نهرو معتقد و حمایت از قانون تابعیت,” او گفت با اشاره به Indias احترام استقلال رهبران.

هزاران نفر از امنیت فوق العاده افسران وظیفه بودند برای انتخابات با سربازان زیادی در پنج مراکز رای دهی در نزدیکی شاهین باغ کردند.

زنان ایمنی است به طور فزاینده تبدیل شدن به یک مسئله در دهلی نو پس از یک سال 2012 باند تجاوز به عنف و قتل شده بین المللی عناوین.

در تلاش برای متقاعد کردن بیشتر زنان برای رای دادن مقامات راه اندازی ده ها تن از زنان تنها “صورتی رای گیری غرفه” در سراسر پایتخت.

“من هنوز هم اصلا احساس امنیت در دهلی نو بسیار بیشتری باید انجام شود” گفت: Shweta Laxmi.

بیش از 14 میلیون نفر واجد شرایط برای شرکت در روزهای شنبه رای دادن. نتایج اعلام خواهد شد شنبه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de