هند COVID-19 مرگ و میر به تدریج در حال سقوط در حال حاضر می ایستد در 2.28 درصد: دولت

توسط PTI

دهلی نو: هند COVID-19 مرگ و میر شده است به تدریج در حال سقوط و در حال حاضر در 2.28 درصد است که در میان بالاترین در جهان از دولت گفت: در روز دوشنبه نسبت به شیب به عواملی مانند تهاجمی تست و موثر مهار استراتژی است.

همچنین گفت که نرخ بهبود بهبود بوده است به طور مداوم و در مجموع بهبود در حال حاضر عبور نه لاخ-خوانده شده را علامت.

این تلاش های متمرکز از مرکز دولت و اتحادیه قلمرو دولت در اوایل تشخیص و جداسازی از طریق تهاجمی تست و کارآمد مدیریت بالینی در بیمارستان بستری موارد نشان داده اند نتایج به طور مداوم در حال سقوط مورد مرگ و میر و بهبود بازیابی, نرخ وزارت بهداشت گفت.

“با موثر مهار استراتژی تهاجمی تست و استاندارد مدیریت بالینی پروتکل های مبتنی بر جامع استاندارد مراقبت رویکرد مورد مرگ و میر قابل توجهی غوطه ور” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

مورد مرگ و میر است که به تدریج در حال سقوط و در حال حاضر در 2.28 درصد آن گفت که هند یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در جهان است.

هند همچنین از ثبت بیش از 30000 بهبود در یک روز برای چهارمین روز پیاپی با 31,991 ترخيص بيماران در 24 ساعت گذشته وزارت گفت.

تعدادی از بهبود بیماران در حال حاضر در 9,17,567 با میزان بهبودی در 64 درصد آن را گفت.

به عنوان یک نتیجه از پایین مرگ و میر و بیشتر مردم دوره نقاهت بهبود موارد بیش فعال مورد (4,85,114) توسط 4,32,453 که روز دوشنبه وزارت گفت.

توجه پزشکی همچنان به ارائه به همه موارد فعال در بیمارستان ها و صفحه اصلی تنظیمات آن را گفت.

با یک رکورد تک-بعد پرش از 49,931 COVID-19 موارد هند caseload صعود به 14,35,453 روز دوشنبه در حالی که بهبود یافت به 9,17,567 با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت داده است.

در این کشور شمار کشته شدگان افزایش یافت به 32,771 با 708 مرگ و میر ثبت شده در یک روز اطلاعات به روز شده در 8 am نشان داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>