توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: تعداد تایید COVID-19 مورد رسیده 3,20, 922 در کشور در صبح روز یکشنبه با 11, 929 موارد تازه تشخیص داده شده — بالاترین برای بعد — در عرض 24 ساعت.

ویروس تلفات در حال حاضر رسیده 9,195 در هند با 311 بیشتر مرگ و میر گزارش شده یک شبه. مورد مرگ و میر ناشی از عفونت بود که 2.8 درصد برای چند روز گذشته نیز به ضرب گلوله حاشیه به 2.9 درصد در صبح روز یکشنبه.

جدید مرگ و میر گزارش شده در یک روز 113 بودند از ماهاراشترا به دنبال 57 در دهلی 33 در گجرات و 30 در تامیل نادو.

وزارت بهداشت در یک بولتن روزانه گفت که با 8,049 بیماران درمان در 24 ساعت گذشته بهبود نرخ عبور کرده 50 درصد و در حال حاضر در 50.6 درصد است. در حال حاضر 1,49,348 فعال موارد تحت نظارت های پزشکی.

در بیانیه ای جداگانه این وزارتخانه نیز روشن است که ابولا مواد مخدر remdesivir گنجانده شده است که به عنوان یک “تحقیقاتی درمانی” تنها برای محدود اضطراری استفاده در COVID-19 بيمار — به عنوان نشان داده شده در تجدید نظر بالینی مدیریت پروتکل صادر شده در روز شنبه.

این وزارتخانه گفت که دارو—غیر قابل دسترس در هند به عنوان در حال حاضر — است که اجازه برای محدود اضطراری استفاده همراه با برچسب استفاده از مواد مخدر سرکوبگر ایمنی بدن توکلیزوماب, نقاهت پلاسما.

این بیانیه تاکید کرد که استفاده از این روش های درمانی بر اساس محدود شواهد موجود و محدود در دسترس در حال حاضر. “استفاده از remdesivir تحت شرایط اضطراری استفاده می شود در بیماران با وزش بیماری (کسانی که در اکسیژن) اما با هیچ مشخص موارد منع مصرف. این دارو هنوز تأیید نشده است (بازار مجوز) توسط سازمان غذا و دارو که در آن مانند هند آن همچنان ادامه دارد تنها در مواقع اضطراری با استفاده از مجوز گفت:” انتشار.

“نوشته شده رضایت آگاهانه از هر بیمار مورد نیاز, نتایج, اضافی بالینی به ارسال شده و فعال اطلاعات نظارت از تمام بیماران تحت درمان به ارائه طرح مدیریت ریسک همراه با فعال ارسال-بازاریابی نظارت و گزارش دهی عوارض جانبی جدی نیز تسلیم شود. علاوه بر این سه دسته از محموله وارداتی هستند به آزمایش می شود و گزارش های ارائه شده به مرکز مواد مخدر استاندارد کنترل سازمان” آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im