هند رئیس Hydrographer معاون دریاسالار Vinay Badhwar انگلستان برنده جایزه

توسط PTI

لندن: معاون دریاسالار Vinay Badhwar ملی Hydrographer به دولت هند شده است با افتخار 2019 الکساندر Dalrymple جایزه در به رسمیت شناختن سهم برجسته خود را به هند آبنگاری و در سراسر گسترده تر اقیانوس هند منطقه انگلستان هیدروگرافی دفتر (UKHO) گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

این جایزه برای اولین بار ارائه شده توسط وزارت دفاع بریتانیا حمایت UKHO در سال 2006 است که پس از اولین Hydrographer از ادارهء نیروی دریایی الکساندر Dalrymple.

دریافت کنندگان این جایزه انتخاب شده توسط کمیته اجرایی UKHO برای تلاش های خود را در بالا بردن استانداردهای آبنگاری, یابی و ناوبری در سراسر جهان است.

“معاون دریاسالار Badhwar یک قهرمان واقعی از هیدروگرافی حرفه ای. او کمک کرده است تا به باز کردن پتانسیل های اقتصادی دریایی geospatial data و بیشتر هیدروگرافی علم در هر دو کشور هند و گسترده تر اقیانوس هند منطقه گفت:” دریادار پیتر <url> UK, ملی Hydrographer در UKHO.

“این مهم ظرفیت سازی کمک از دوستان و شرکای ما در هند نیروی دریایی هیدروگرافی که کار در کنسرت با IHO (بین المللی هیدروگرافی, سازمان) است کمک به طلیعه چیزی بودن در یک امن تر و مرفه تر و پایدار تر جهان است.

“ما مشتاقانه منتظر ادامه کار با معاون دریاسالار Badhwar و تیم خود را به عنوان ما به کمک همه ملت ها باز کردن قدرت خود را, آبی, اقتصاد,” او گفت:.

داشتن پیوست نیروی دریایی هند در سال 1982 معاون دریاسالار Badhwar گسترده هیدروگرافی نقشه برداری تجربه.

این شامل کار در Gulfs کوچ و پاسداری و Andaman and Nicobar Islands – به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان برخی از چالش برانگیز ترین محیط برای بررسی در جهان است.

در ظرفیت خود را به عنوان ملی Hydrographer معاون دریاسالار Badhwar شده است محوری عضو IHO ظرفیت ساختمان کمیته فرعی پس از ایجاد آن است.

او همچنین منجر به هند نیروی دریایی هیدروگرافی دفتر خود در منطقه ظرفیت برنامه سازی.

در این نقش Badhwar مختصات تلاش برای کمک به اقیانوس هند و کشورهای ساحلی به منظور توسعه خود را هیدروگرافی و وابسته به نقشه کشی قابلیت های یک گام مهم برای باز کردن هر یک از این کشورها’ آبی اقتصاد.

“این شناخت را نداشته اند ممکن است بدون حمایت از همکاران من در ملی هیدروگرافی گروه که مشغول به کار خستگی ناپذیر در جهت تحقق اهداف مندرج توسط سازمان ملل متحد و IHO.

“تاریخ و زمان آخرین اما نه کم من هم ممنون برای تمام هموطنان hydrographers در سراسر جهان برای تصدیق کار ما” گفت: Badhwar اشاره به انگلستان جایزه.

سهم خود را به توسعه پایدار از اقیانوس هند ساحلی اقتصاد نیز به رسمیت شناخته شده در سال گذشته زمانی که او موفق به دریافت Ati Vishisht Seva مدال “خدمات برجسته از استثنایی سفارش در طول زمان صلح”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net