هند از مرزهای دست نخورده باقی خواهد ماند و تحت مودی رهبری: BJP رئیس Nadda در لاک بن بست

توسط اکسپرس سرویس خبری

تریواندروم: این ادعا که هند تمامیت ارضی هرگز مصالحه تحت رهبری نخست وزیر نارندرا BJP ملی رئیس جمهور JP Nadda گفت: ارتش کاملا مجهز را بر هر دشمن.

“مرزهای هند در حال دست نخورده و دست نخورده باقی خواهد ماند و تحت نخست Ministership نارندرا. هیچ کس نمی تواند بازیگران یک بیمار چشم در مودی هند” Nadda گفت: در حالی که افتتاح ماها مجازی رالی در کرالا از دهلی نو روز سه شنبه از طریق ویدئو کنفرانس.

“در طول ده-تشدید روند بود که در جریان است در Galwan ولی در لاداخ خشونت رو کردن محل با ارتش. ارتش هند داده است در خور پاسخ” Nadda گفت.

Nadda سخنان آمده در پی 20 مردان ارتش که شهید شدند در بدترین چهره خاموش در مرز با, ارتش, در آخرین 45 سال در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در Galwan منطقه است.

در کنار تلفات شامل Telangana بومی سرهنگ Bikkamalla Santosh ببو — كه افسر فرمانده یک یگان پیاده نظام — Havildar پالانی از رمنتهپورم منطقه تامیل نادو و Sepoy Kundan کومار Ojha از سهیبگنج در Jharkhand.

این حادثه هنگامی رخ داد که تعداد زیادی از نیروهای محاصره سربازان هندی و ضرب و شتم آنها را با میله و بامبو با ناخن بر روی آنها.

اخذ تاییدیه رئیس جمهور همچنین آموزش اسلحه خود در کنگره. او گفت: رفتار حزب مخالف بوده و تمام تلاش مسئولانه در طول زمان بحران.

“ما همیشه مشغول به کار در اصل از کشور برای اولین بار و حزب بعدی اما برای کنگره حزب اول می ایستد و ملت گذشته” او گفت:.

Nadda همچنین گفت: سونیا گاندی که بود و سپس رئیس کنگره تصمیم گرفته بود به جست و خیز یک نشست نامیده می شود سپس توسط نخست وزیر اتل بیهاری واجپایی در طول جنگ کارگیل در سال 1999.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im