هند را کسب هواپيمايی جت می تواند باعث مسابقه تسلیحاتی در جنوب آسیا: پاکستان

هند را کسب هواپيمايی جت می تواند باعث مسابقه تسلیحاتی در جنوب آسیا: پاکستان

اسلام آباد: پاکستان در روز پنج شنبه ابراز نگرانی هند را کسب جدید به ناوگان هواپيمايی جت و هشدار داد که چنین هسته ای با قابلیت سیستم می تواند منجر به یک مسابقه تسلیحاتی در جنوب آسیا است.

“انتقال از سیستم های پیشرفته که در آن وجود دارد باز قصد تبدیل به ایران تحویل سیستم عامل به سوال خواستار تعهد از تولید کنندگان بین المللی به عدم گسترش تعهدات” گفت: سخنگوی وزارت امور خارجه عایشه Farooqui در یک نشست خبری هفتگی.

دسته اول از پنج فرانسوی ساخته شده هواپيمايی جت های جنگنده وارد شده در نیروی هوایی هند (IAF) پایه در امبلا روز چهارشنبه پس از آن هند وزیر دفاع Rajnath Singh توییتی که “اگر هر کسی باید نگران یا انتقادی در مورد این قابلیت جدید … باید کسانی که می خواهند به ما را تهدید تمامیت ارضی.”

سخنگوی Farooqui گفت که نگران کننده به یاد داشته باشید که هند ادامه داد: برای افزایش قابلیت های نظامی فراتر از آن امنیت واقعی مورد نیاز است. به نقل از ارشد سابق هند مقامات و چند انتشارات بین المللی او گفت: هواپيمايی جت بودند دوگانه با قابلیت سیستم است که همچنین می تواند اصلاح شود به عنوان سلاح هسته ای تحویل سیستم عامل است.

FO سخنگو گفت: هند به طور مداوم به تقویت نظامی خود را فراتر از قابلیت های واقعی امنیت نیاز و خواسته جامعه جهانی به “منصرف هند از آن نامتناسب اسلحه ساخت”.

“در حالی که باقی مانده مخالف هر مسابقه تسلیحاتی در جنوب آسیا به پاکستان نمیتواند نسبت به این تحولات و همچنان با اعتماد به نفس در توانایی خود را برای خنثی کردن هر گونه بد در نظر گرفته شده عمل تجاوز” او تاکید کرد. او گفت: با توجه به معتبر و معتبر بین المللی و موسسات تحقیقاتی هند شد و در حال حاضر بزرگترین وارد کننده اسلحه در جهان است.

“هند nuclearised اقیانوس هند و در ادامه به افزایش آمادگی زرادخانه خود را از طریق اقداماتی مانند canisterisation از سیستم های موشکی,” او اضافه شده است.

او گفت که پاکستان تا به حال شده است به طور مداوم برجسته خطرات عظیم هند سلاح تجمع و همچنین همایش دکترین امنیت و نیروی بدنی که منفی بر ثبات استراتژیک در جنوب آسیا است.

“این اسلحه تجمع حال غارتی از طریق یک سیاست معافیت چشم پوشی و عرضه تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی و سلاح برای باریک منافع تجاری,” او گفت:.

Farooqui گفت: این اسلحه نقل و انتقالات نیز نقض اهداف مختلف صادرات کنترل رژیم در جلوگیری از بی ثباتی انباشته از سلاح در مناطق مختلف از جمله با برجسته درگیری ها و اختلافات.

“جهان در حال حاضر شاهد به bellicose و غیر مسئولانه لفاظی توسط BJP (Bharatiya Janta حزب) دولت در پیگیری بازنگری دستور کار در محله” او گفت:.

در پاکستان بخشی او گفت: “ما باز باقی می ماند به در نظر گرفتن اقدامات لازم برای مدیریت بحران کاهش خطر و استراتژیک داری.” در این وضعیت در کشمیر تحت اشغال هند (IoK) سخنگوی گفت کشمیری رنج می برد ادامه داد: انقیاد و brutalisation در 360 روز پس از لغو وضعیت خاص دره در 5 اوت سال گذشته است.

1823 LoC نقض حقوق بشر در سال 2020 توسط هند

او به ذکر است که نقض آتش بس در خط کنترل و مرز کار هدف قرار دادن غیر نظامی و مناطق مسکونی با آتش توپخانه سنگین کالیبر خمپاره و سلاح های خودکار ادامه دارد. در این سال به تنهایی هند متعهد است 1823 نقض آتش بس به تاریخ منجر به شهادت 14 و 138 زخمی او اضافه شده است.

او گفت: پاکستان به شدت محکوم محدودیت های اعمال شده توسط مقامات هندی در ul ازهاری نماز در IoK.

“اعمال محدودیت در نماز در یکی از مهم ترین روز از تقویم اسلامی نشان دهنده بی احترامی کامل توسط دولت هند برای احساسات مسلمانان IoK,” او گفت:. او گفت: مقامات هندی با استفاده از COVID-19 مربوط به محدودیت ها به عنوان بهانه ای برای محدود کردن آزادی مذهبی مسلمانان IIoJ&K.

“پاکستان مصرانه از جامعه بین المللی و سازمان ملل و حقوق بشر و بشردوستانه سازمان برای اطلاع از خودنمایی انکار مذهبی و حقوق و آزادی های کشمیری مردم در نقض قوانین بین المللی و کنوانسیون” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>