سرخپوستان تست منفی به تخلیه اول: MEA

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: وزارت امور خارجی روز پنج شنبه هیزم آن برنامه عمل برای امکان تخلیه از اتباع هند از کشورهایی است که در چنگال مرگبار coronavirus.
به تازگی منصوب هماهنگ کننده برای COVID-19 در وزارت Dammu راوی گفت: دولت اولویت در حال حاضر برای مهار و کنترل این ویروس.

“یکی از نیاز به درک که همه اتباع هند نمی خواهد آمدن. یک تیم ارسال خواهد شد به ایتالیا و پس از آزمون کسانی که نتایج منفی خواهد بود به ارمغان آورد” او گفت:, و اضافه کرد که همان روش خواهد بود پس برای کشورهایی مانند ایران است. صحبت در مورد امکانات تست راه اندازی شده در کشورها را تحت تاثیر قرار راوی گفت: هند ماموریت خواهد بود که هدایت بدن. “هند ماموریت کمک خواهد کرد که بازدید از تیم های با مارک مناطق با سنگین جمعیت هند. تست امکانات را نیز تنظیم شود تا بر اساس این اطلاعات به طوری که برای تسهیل کارآمد جریان آزمون” اضافی وزیر گفت.

همچنین بخوانید: مجهز به رسیدگی به کروناویروس بحران مسئولانه دولت اطمینان نمایندگان مجلس

در ضمن هند مقامات سفارت در ایتالیا ملاقات رشته دانش آموزان مطمئن باشید آنها از همه کمک ها و توجیه آنها در مورد اقداماتی که دولت به آنها کمک کند. MEA گفت: سرخپوستان بازگشت از کشورهایی مانند ایتالیا و کره جنوبی باید یک گواهی برای اثبات که آنها را آزمایش منفی برای ویروس. “این خواهد بود مفید به عنوان آن را ساده تر خواهد شد به اجازه دهید آنها را به داخل کشور,” او گفت:. اما راوی گفت: به طور کلی توصیه برای سرخپوستان که در خارج از کشور بود به ماندن قرار داده و جلوگیری از سفر مگر اینکه مطلقا لازم است.

همچنین با توجه به مشورتی صادر شده توسط اداره مهاجرت سرخپوستان که مایل به بازگشت و تا به حال سابقه سفر به هفت کشور چین و ایتالیا و کره جنوبی, ایران, اسپانیا, فرانسه و آلمان — و یا پس از 15 فوریه خواهد بود قرنطینه برای مدت 14 روز. وزیر اضافی در وزارت امور آنیل ملک گفت: قرار دادن به موقع مشاوره کار کرده است به عنوان کمتر اتباع هند در حال بازگشت. “در 20 فوریه در مجموع 63,200 اتباع هند در بازگشت از خارج از کشور اما تعداد پایین آمد به 42,900 در مارس 10. ما انتظار داریم این تعداد به پایین آمدن بیشتر” ملک گفت.

چه وضعیت هند ویزای?
همه موجود ویزاهای صادر شده برای اتباع هر کشور به جز کسانی صادر شده به دیپلمات ها و مقامات سازمان ملل متحد/سازمان های بین المللی, استخدام, پروژه, ویزا ایستاده به حالت تعلیق تا 15 آوریل است.

هنگامی که تعلیق به اثر می آیند?
تعلیق ویزا خواهد بود و در اثر از نیمه شب در مارس 12.

آیا ویزای اتباع خارجی در حال حاضر در هند بود به حالت تعلیق?
هیچ. ویزا معتبر خواهد بود. اتباع خارجی شده اند توصیه می شود برای تماس با نزدیکترین سفارت برای تمدید/تمدید ویزای خود.

چه وضعیت OCI cardholders که فایده می تواند بدون روادید سفر ؟
ویزا-سفر رایگان در OCI شده است به حالت تعلیق تا 15 آوریل است. تعلیق را به اثر در نیمه شب در مارس 12.

چه وضعیت مسافران از جمله سرخپوستان که مایل به وارد هند ؟
همه مسافران که به چین سفر, ایتالیا, ایران, کره جنوبی و فرانسه و اسپانیا و آلمان و یا پس از 15 فوریه خواهد بود قرنطینه برای یک دوره 14 روزه. کسانی که از ایتالیا و کره جنوبی را به تولید COVID منفی گواهینامه ها به محض ورود در هند.

هیچ ممنوعیت خارجی
دولت در روز پنج شنبه اطلاع داد Lok سبها که هند هنوز اعمال ممنوعیت ورود اتباع خارجی به عنوان بخشی از تلاش ها برای بررسی COVID گسترش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de