سرخپوستان اعتراض progrom دهلی نو مسلمانان در لندن


لندن: تعداد زیادی از سرخپوستان اعتراض در خارج از هند به کمیسیون عالی در روز شنبه خواستار استعفای وزیر خانه آمیت شاه, دستگیری BJP محرکین و عدالت برای بازماندگان از دهلی پوگروم.

اورژانس اعتراض بود به نام جنوب آسیا همبستگی گروهی, SOAS هند, جامعه, جنوبی, آسیایی, دانش آموزان در برابر فاشیسم فدراسیون Redbridge سازمان های مسلمان (FORMO) و هماهنگ کننده کمیته چاق مسلمانان است.

حمل آگهی ها در محکومیت حمله به مسلمانان در دهلی نو توسط گروه های افراطی بی جی پی و آر اس اس معترضان به نام شاه استعفای خود را بیش از ناخالص شکست برای حفظ صلح است. معترضان همچنین خواهان دستگیری BJP سیاستمداران و رهبران که تحریک پوگروم – Kapil میشرا Anurag Thakur, Parvesh سینگ Varma.

آنها خواستار آن شدند که تمام عاملان این کشتار بود به عدالت به ارمغان آورد; مجروح داده می شود مراقبت های مناسب پزشکی و خانواده های قربانی بازسازی و جبران از دست دادن زندگی و امرار معاش. معترضان همچنین خواستار آن شدند که وزیر Arvind Kejriwal و AAP دولت بازی خود را در قانون اساسی نقش با در نظر گرفتن اقدامات موثر برای اطمینان از صلح و عدالت برای قربانیان و بازماندگان; که دولت بریتانیا بلافاصله مسائل قوی محکومیت دولت نارندرا برای حمایت از ضد اسلامی پوگروم در دهلی نو.

معترضان گفت که در حالی که مودی بود feting ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دهلی نو به آتش کشیده شد با ضد اسلام پوگروم در آن 38 نفر کشته شدند و صدها نفر به شدت مجروح شدند.

مناطق وسیع از شمال شرق دهلی ویران شده اند با صدها نفر آواره به خانه های خود سوخته و معیشت نابود شده است. آتش خشونت نسل کشی روشن شد و stoked حاکم BJP در طول شش سال گذشته اما باعث بیشتر بلافاصله توسط سمی ضد اسلام و بلاغت و ‘desh ke gaddaro ko گلی maro’ (‘شلیک خائن’) دعوت به عمل توسط یک سری از BJP رهبران.

بسیاری از آنها به یاد نسل کشی و خشونت علیه سیک ها در سال 1984 و در برابر مسلمانان در گجرات در سال 2002.

مشروع مخالفت مردم عادی در برابر fascistic قانون تابعیت-تابعیت (متمم) قانون (CAA) و همراه آن ثبت و تابعیت ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) و ملی ثبت احوال (NPR) — که با هم اقدام را ترک خواهد کرد هند مسلمانان محروم و تشکیل اولین گام برای پاکسازی قومی است.

“به عنوان اعضای هند و جنوب آسیا مهاجر در بریتانیا ایستاده ایم و با بازماندگان از دهلی پوگروم و شجاع ضد کا جنبش است. ما در محکوم کردن ارتباط نزدیک بین بوریس جانسون دولت و مودی را نسل کشی BJP دولت است. این اتحاد از راست رژیم شده است عمیقتر با انتصاب هندی مودی حامیان از جمله Priti پاتل و Rishi Sumak به کابینه کلیدی مواضع” Nirmala Rajasingam جنوب آسیا همبستگی گروه گفت.

نادیا Whittome MP گفت: “دهلی نو پوگروم در حال حاضر به کشته شدن 38 مسلمانان هند با بسیاری مجروح شدند. این است که هیچ حادثه مودی به رهبری هند در اینجا و این صحنه های وحشتناک در دهلی نو نشان می دهد BJP ایدئولوژی در عمل است. انگلیسی سرخپوستان را خاموش نمی شود.”

شماری از دانش آموزان در برابر فاشیسم بود گفت: “خشونت در دهلی دیده نمی شود باید به عنوان یک شورش. آنچه اتفاق افتاده این است که یک دولت حمایت پوگروم در برابر شهر جوامع مسلمان. وجود کوهی از شواهد و مدارک نشان میدهد که چگونه BJP رهبران و رسانه های خود را به اکوسیستم اراذل و اوباش به ارتکاب خشونت چگونه پلیس یا ایستاده و یا به طور فعال شرکت کننده در این خشونت و چگونه دادگاه باید به طور کامل استعفا مسئولیت است.”

SOAS هند جامعه بود و از این نظر “هند در حال حاضر یک فاشیست هندو دیکتاتوری که در آن حکومت قانون متوقف شده است. اگر جهان را ندارد توجه و واکنش نشان می دهند فورا به عواقب فاجعه بار خواهد بود.”

Anjum Mouj لندن, سیاه, زنان پروژه گفت: “ما شوکه وحشتناک ضد اسلامی پوگروم پیشگام Hindutva راست این هفته است. اما ما واقعا الهام بخش برای دیدن آن است که زنان از بسیاری از مناطق دهلی بازگشته اند خود را به نشستن در تظاهرات. این زنان است اشغال این سایت مانند شاهین باغ در طول دو ماه گذشته در تلخ شمال هند زمستان سرد است. ما در انگلستان و در سراسر جهان باید یاد بگیرند که از قدرت و شجاعت خود را در این آشفته زمان افزایش فاشیسم است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>