Indianapolis Colts کمک به بالا بردن بیش از 1.3 میلیون برای ایندیانا بانک مواد غذایی در طول Coronavirus بحران

Indianapolis Colts باید به جمع آوری یک تن از پول برای Gleaners بانک مواد غذایی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کلت صاحب جیم Irsay وعده داده شده برای کمک مالی $1 میلیون اگر جامعه می تواند گرد هم می آیند و بالا بردن $200,000 با توجه به تیم سایت. آنها حتی بهتر است. مردم همراه به جمع آوری بیش از 300.000 دلار و Irsay سون در $1 میلیون برای کل شمال 1.3 میلیون. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

“من با افتخار از جامعه ما و خیلی افتخار می کنیم به تماس ایندیاناپولیس خانه به دلیل پشه کوچک با هم می آیند, آیا در زمان جشن و یا در زمان نیاز. امروز متفاوت است,” Irsay گفت: در بیانیه منتشر شده توسط این تیم است.

این یک درجه یک حرکت با کلت و آنها باید 100% تحسین می شود برای آن است. در حال حاضر مردم نگران هستند در مورد اینکه آیا آنها باید به اندازه کافی مواد غذایی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مردم کاملا وحشت و وجود اثبات آن در همه جا. فقط به نوبه خود بر روی تلویزیون خود و یا بازدید از یک فروشگاه مواد غذایی است.

من رفت و به من در فروشگاه مواد غذایی محلی جمعه شب و در آن شده بود را برداشت و تمیز مثل یک جنگ بود که در مورد برای شروع است. مردم طبعا عصبی است.

به همین دلیل آن مهم است که ما پیدا کردن یک راه به آنها را به مواد غذایی است. که چه Irsay این کلت و مردم ایندیانا گرد هم آمده اند برای انجام Gleaners بانک مواد غذایی.

من همچنین ارائه مشاوره کمی برای همه. نگاهی به آنچه شما نیاز دارید شاید کمی بیشتر اما نمی شود یک ادم سفیه و احمق در مورد آن. برای مثال وجود دو جعبه ماکارونی در فروشگاه شنبه. من نمی نیاز به هر دو و من تنها در زمان یکی چون کسی در خارج وجود دارد ممکن است نیاز به یک جهنم خیلی بیشتر از من انجام دهد.

بنابراین استفاده از سر خود را فکر می کنم از مردم که در حال صدمه زدن بیشتر از شما و همه ما می خواهیم از طریق این بیماری همه گیر فقط خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de