زنان هندی کارآفرینان سلامت را در نوک انگشتان خود را

توسط سرپرستان

دهلی نو: به عنوان چرخ دنده های جهانی به مناسبت روز بین المللی زنان در 8 مارس — نخست وزیر نارندرا حتی از دست دادن خود را در رسانه های اجتماعی دستگیره در روز یکشنبه به زنان که مهم — هندی زنان کارآفرین در سن آمده و در حال کمک به میلیون ها نفر باقی می ماند سالم و مناسب در دستگاه های دیجیتال.

متولد در ویساکاپاتنام Sivareena Sarika مهندسی مکانیک در IIT Kharagpur و سپس به کار با Furlenco قبل از co-founding Pregbuddy برنامه در سال 2017.

PregBuddy موجود در اکوسیستم های iOS است peer-to-peer فوری اطمینان پلت فرم برای مادران انتظار بر اساس مکان خود را سه ماهه و زبان و منطقه و گذشته شرایط پزشکی.

“مادران انتظار هم اکنون می توانید اقامت به روز شده در مورد بارداری چرخه سیب WatchFace, مسیر آینده خود را آزمایش قرار ملاقات ها و دریافت دارو یادآوری و نمایش خود را قبل از تولد تقویم سمت راست از اپل دیده بان” Sarika گفت: سرپرستان.

در سطح جهانی PregBuddy تنها مادری بهداشت و درمان برنامه است که اجازه می دهد تا مادران انتظار به خود را پیگیری اعضای حیاتی و موثر بدن و علائم با سهولت دیده بان اپل و سهام آن داده فورا با پزشک و بیمارستان به طوری که آنها می توانند فعالانه نظارت بر بیماران خود را از راه دور.

“ادغام ما با سیری میانبر جدید اپل نوآوری باعث می شود ردیابی اعضای حیاتی و موثر بدن و علائم یک نسیم است. این می تواند ثبت شود فقط با درخواست از سیری. همچنین ما به تماشای برنامه فراهم می کند اطلاعیه های هوشمند بنابراین شما یا عزیزان خود را از دست ندهید در هر گونه اطلاعات حیاتی,” Sarika اضافه شده است.

PregBuddy که در حال استفاده توسط بیش از 3 لاخ مادران در هند در حال کار بر روی ارائه امن تر تجارب ادغام با HealthKit و FaceID.

“ما در اپل دیده بان, برنامه, برای مثال, توسعه داده شده توسط دو جوان WWDC علمای Harish و Tarun با یکی از آنها هنوز هم در دبیرستان” Sarika مطلع است.

را مورد Wysa — یک بنگلور, سلامت روان, سلامتی, نرم افزار طراحی شده توسط یک هوش مصنوعی مبتنی بر ربات. شرکت تاسیس شده توسط Jo Aggarwal و Ramakant Vempati های احساسی هوشمند chatbot با استفاده از هوش مصنوعی برای واکنش نشان دادن به احساسات شما را بیان کنند.

استفاده شده توسط بیش از یک میلیون نفر از مردم از تمام جنبه های زندگی به طور گسترده ای استفاده می شود تکنیک های مانند درمان شناختی رفتاری (CBT), رفتار درمانی دیالکتیکی (DBT) یوگا و مدیتیشن در حال کار برای حمایت از افراد مبتلا به افسردگی, استرس, اضطراب, خواب از دست دادن و طیف وسیعی از دیگر بهداشت روانی و سلامتی نیاز دارد.

در مارس 2015, Jo Aggarwal راه اندازی شد ‘StayClose’ راه اندازی است که به دنبال کمک به مردم مبارزه با تنهایی.

ظرف یک سال او متوجه نبود بازار مناسب و آن دشوار خواهد بود برای خواستگاری سرمایه گذاران.

این روند تحت فشار قرار دادند و او را به افسردگی یک مرحله از زندگی است که نقش حیاتی در توسعه Wysa.

در ” روز جهانی سلامت روان در سال 2016 او راه اندازی Wysa که دیدم رشد صرفا کلمه از دهان در طول روز اولیه.

در ماه ژوئن 2019, Wysa کرده و بیش از 1.2 میلیون نفر از 30 کشور است.

“Wysa است عاطفی هوشمند chatbot است که با استفاده از هوش مصنوعی برای واکنش نشان دادن به احساسات شما را بیان کنند. باز کردن تکنیک های که کمک به شما در مقابله با چالش های سرگرم کننده در یک مکالمه راه” گفت: Aggarwal.

اپل شتاب دهنده در بنگلور کمک کرده است این شرکت اکسل در سفر خود را.

“شتاب دهنده به ما کمک کرد تا پیاده سازی هوش مصنوعی فن آوری های وصله پینه کردن طراحی برای ارائه تجربه کاربر بدون درز و کمک به ساخت ویژگی های قابلیت دسترسی برای افراد کم بینا به طوری که آنها می توانید شکستن موانع و دسترسی به حمایت عاطفی” یک سخنگوی شرکت گفت: سرپرستان به تازگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im