هند نیروهای بی دلیل شلیک برگ شش نفر از جمله سه زن به شدت مجروح شدند: ISPR

Geo.tv/Files

راولپندی: هندی نیروهای’ بی دلیل اخراج در امتداد خط کنترل (LoC) در سمت چپ شش غیر نظامی از جمله سه مرد و یک زن مجروح اینتر-خدمات روابط عمومی (ISPR) گفت: پنج شنبه.

این ISPR در بیانیه ای گفت: “آتش بس ciolation سنگین خمپاره توپخانه و اتوماسیون در Nezapir & Rakhchikri بخش همراه LOC به عمد هدف قرار دادن مردم عادی.”

بی رویه شلیک صورت گرفت در Kirni Degwar نار و Mandhar روستاها که به کشته شدن “6 غیرنظامیان بی گناه از جمله سه مرد و یک زن متحمل جراحات جدی” در ضمن مجروح شده اند تخلیه به نزدیکی امکانات بهداشتی برای مراقبت های پزشکی لازم است.”

زودتر پاکستان خواست هند اجازه می دهد تا سازمان ملل متحد نظامی ناظر در هند و پاکستان (UNMOGIP) به بازی خود را موظف نقش عنوان در سازمان ملل متحد شورای امنیت (UNSC) قطعنامه.

هند نیروهای خود را به طور مداوم شده است هدف قرار دادن غیرنظامیان در مناطق در امتداد LoC و WB با آتش توپخانه سنگین کالیبر خمپاره و سلاح های خودکار.

هند متعهد است 957 نقض آتش بس تا کنون.

هند فرستاده احضار به رد ‘با انتشار ویدیویی غلط” ادعا می کنند در مورد GB

پاکستان روز دوشنبه تا به حال احضار یک مقام ارشد هندی دیپلمات برای انتقال آن “رد هند را بی اساس و غلط مشاجره در مورد دادگاه عالی پاکستان حکم در یک موضوع مربوط به گلگت-بلتستان” بیانیه ای از وزارت امور خارجه صادر شده بخوانید.

در بیانیه وزارت امور خارجه گفت: پاکستان “به وضوح منتقل که هند ادعا می کنند بیش از اشغال ایالت جامو و کشمیر به عنوان یک بخش جدایی ناپذیر از هند تا به حال هیچ مبنای قانونی ندارند”.

“کل ایالت جامو و کشمیر است ‘اختلاف’ خاک و مانند به رسمیت شناخته شده توسط جامعه بین المللی” به آن اضافه شده و اشاره کرد که اختلاف نشات گرفته از هند “اجباری و اشغال غیر قانونی” کشمیر در سال 1947 و که که تخطی از هر دو قوانین بین المللی و کشمیری حقوق مردم.

کشمیر اختلاف FO اضافه شده است “طولانی ترین برجسته مورد در دستور کار شورای امنیت سازمان ملل”.

“نه پس از آن غیر قانونی و یک جانبه هند اقدامات می تواند و یا باید تغییر وضعیت جامو و کشمیر به عنوان یک سرزمین مورد مناقشه” بیانیه برجسته اشاره کرد که تنها “وفادار اجرای” سازمان ملل متحد شورای امنیت (UNSC) قطعنامه بود راه حل.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im