هند نیروهای حفظ ‘وضعیت’ در امتداد مرز با چین: فرمانده ارتش

توسط PTI

دهلی نو: هند نیروهای خود را حفظ “وضعیت” در امتداد مرز با چین در حالی که زیرساخت های توسعه در مناطق مرزی بود و در مسیر فرمانده ارتش ژنرال M M Naravane گفت: پنج روز پس از پرسنل دو کشور قفل شد در دو جداگانه حوادث خشونت آمیز صورت آف.

ژنرال Naravane گفت: این حوادث در شرق لاداخ و شمال هند درگیر رفتار پرخاشگرانه توسط چینی و هندی نیروهای نظامی و در نتیجه جراحات جزئی به پرسنل از هر دو طرف.

فرمانده ارتش گفت: هر دو طرف “رها” پس از گفت و گو و تعامل در سطح محلی است.

“آن است تصریح کرد که هر دو این حوادث هستند نه شرکت های مرتبط و نه آنها هر گونه ارتباط با دیگر جهانی و یا محلی فعالیت” او به خبرنگاران گفت که در مورد خواسته صورت آف.

همچنین به عنوان خوانده شده | چین و هند مرز درگیری: چین می گوید نیروهای خود را متعهد به حمایت از صلح

“همه این حوادث هستند موفق با ایجاد ساز که در آن-در محلی تشکل از هر دو طرف حل و فصل مسائل دو طرف طبق تاسیس پروتکل های استراتژیک و دستورالعمل های داده شده توسط نخست وزیر پس از ووهان و Mamallapuram نشست,” Gen Naravane گفت.

او گفت: مرز هند نیروهای همواره حفظ صلح و آرامش در امتداد مناطق مرزی.

“من می توانم با اعتماد به نفس است که توسعه زیرساخت ها و قابلیت های در امتداد مرزهای شمالی ما در مسیر است.

ما نیروی وضعیت نمی خواهد رنج می برند با توجه به COVID-19 pandemic,” او گفت:.

آن را آموخته است که وضعیت در شرق لاداخ منطقه باقی ماند و تنش با نیروهای نظامی این دو کشور را حفظ کنید و بر روی یکدیگر نشان تهاجمی ذکراست حتی نه روز پس از برخورد خشونت آمیز شامل 250 سرباز از هر دو طرف.

تقابل آغاز شد و در شب از مه 5 و هر دو طرف تصمیم به “خلاص” روز بعد.

در یک حادثه جداگانه نزدیک به 150 هندی و چینی پرسنل نظامی مشغول شد در یک چهره نزدیک Naku لا تصویب در هند بخش از چین و هند مرز در روز شنبه.

حداقل 10 سرباز از هر دو طرف آسیب های پایدار در این حادثه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im