هندی جاسوسی Kulbhushan Jadhav داده دوم دسترسی کنسولی پاکستان

هندی جاسوسی Kulbhushan Jadhav. — اخبار/فایل

هندی جاسوسی Kulbhushan Jadhav در روز پنج شنبه ارائه شد “آزادانه” و “بی وقفه” دسترسی کنسولی بیانیه ای از وزارت امور خارجه بریتانیا گفت که این دومین بار پاکستان تا به حال اجازه به عامل.

وزارت امور خارجه بریتانیا در بیانیه ای گفت: “دو کنسولی افسران هندی کمیسیون عالی در اسلام آباد ارائه شد آزادانه و بدون وقفه دسترسی کنسولی به فرمانده Jadhav در 1500 ساعت است.”

این پیشنهاد را برای اولین بار ساخته شده در ماه اوت سال گذشته و رد شد توسط هند به عنوان آن را به دنبال دسترسی آزادانه به او. متعاقبا در سپتامبر 2, 2019, اولین کنسولی دسترسی تحت کنوانسیون وین در روابط کنسولی (VCCR) 1963 ارائه شد.

Jadhav است و اجازه داده شد به ملاقات او در 25 دسامبر 2017.

Jadhav خدمت فرمانده نیروی دریایی هند در ارتباط با جاسوسی آژانس تحقیق و تجزیه و تحلیل بال دستگیر شد در مارس 3, 2016 از بلوچستان در اتهام جاسوسی و تروریسم است.

با توجه به FO گفته: “در طول تحقیقات فرمانده Jadhav اعتراف به مشارکت در فعالیت های تروریستی در داخل پاکستان که منجر به از دست دادن بسیاری از ارزش زندگی انسان است. او همچنین ساخته شده مهم آیات در مورد خام و نقش آن در حمایت از تروریسم دولتی در پاکستان است.”

او داده شد حکم اعدام توسط پاکستان به دادگاه نظامی در آوریل 10, 2017.

“پاکستان متعهد باقی می ماند به طور کامل پیاده سازی دیوان بین المللی دادگستری (ICJ)’s قضاوت 17 جولای 2019 گفت:” FO همچنین امیدوار است که هند به همکاری با پاکستان برای دیدن که قضاوت داده شده است “اثر کامل”.

Jadhav حاضر به تجدید نظر حکم

هفته گذشته FO مدیر کل آسیای جنوبی زاهد حافظ در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که معمولا دسترسی کنسولی داده است پس با این حال پاکستان به عنوان یک “ژست بشردوستانه گسترش بود دیگر چنین پیشنهاد برای دومین بار”.

او گفت: پیشنهاد شده بود برای Jadhav جلسه با همسر و پدر خود را.

او همچنین گفت که Jadhav هنوز هم شانس به فایل بررسی دادخواست علیه او حکم و محکومیت.

بررسی و تجدید نظر دادخواست می تواند ظ توسط Jadhav خود را از نظر قانونی-نماینده مجاز یا یک افسر کنسولی از کمیسیون عالی در دادگاه عالی اسلام آباد (IHC), حافظ, گفت:, و اضافه کرد که پاکستان تا به حال ارائه شده برای کمک به تنظیم یک نماینده قانونی برای جاسوسی.

او توضیح داد که پاکستان تا به حال در مارس 20, تصویب ICJ بررسی و آشتی فرمان زیر که بررسی دادخواست ممکن است فرستاده شده به IHC ظرف 60 روز از این قانون که به اثر.

60 روز محدودیت زمانی به پایان می رسد در جولای 19.

Jadhav ارائه شده بود این شانس را در ژوئن 17, 2020, اما او تا به حال حاضر به سود آن.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>