هندی معترضان رایت Effigies از Jinping, از بین بردن محصولات چینی پس از کشنده مرز برخورد

معترضان در هند سوزانده effigies از رئیس جمهور چین و چینی ساخته شده محصولات یکشنبه پس از یک کشنده مرز برخورد اوایل این هفته.

در تظاهرات های متعددی در سراسر کشور هند معترضان نابود محصولات الکترونیکی ساخته شده در چین از جمله تلفن های همراه و تلویزیون.

تماشا کنید:

ویدیوهای آپلود شده رسانه های اجتماعی شامل “تحریم چین” و “تحریم محصولات چینی” هشتگهای. در یک نمونه که در محل وزارت امور خارجه از Gujurat یک مرد انداخت تلویزیون خود را از طبقه دوم یک ساختمان است.

معترضان همچنین سوخته effigies Xi و چینی ها پرچم. تنش به طور چشمگیری افزایش یافته میان دو کشور پس از یک برخورد مرگبار صورت گرفت دوشنبه در مناقشه عکاسی چانه-منطقه لاداخ. در زد و خورد بود به عنوان نزدیک سه ماهه مبارزه مربوط به باشگاه ها و سنگ و 20 سربازان هندی کشته شدند.

تماشا کنید:

هند و چین مبارزه یک جنگ بر سر قلمرو در سال 1962 و متعدد مرز درگیری رخ داده بین دو کشور پس از آن. دهها بین 250 هندی و چینی سربازان رخ داده در ماه گذشته. (مرتبط: هند و چین در آماده باش بیش از مواج مرز اختلاف’ مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد به واسطه)

در ایالت بیهار معترضان آویزان تصاویر Xi و ژنرال چینی لیو لین بر گردن خر. نوشتن شرح تصاویر بر روی علامت به عنوان خوانده شده “را با Xi.” این فیلم که توسط منتشر شد, اخبار جهانی را به تصویر می کشد مردان با تکان دادن هندی پرچم و شعار توهین نسبت به چین است.

دولت هند مقامات به رویترز گفت شنبه که هند قصد دارد برای تحمیل بالاتر موانع تجاری و افزایش عوارض واردات 300 محصولات از چین است. این حرکت را هدف حدود 10 میلیارد دلار ارزش واردات با هدف حمایت از صنایع هند و کاهش در هند حدود 47 میلیارد دلار کسری تجاری با چین است.

هند وزارت ارتباطات نیز موظف است که دولت ارائه دهندگان شرکت های خصوصی و توقف تمام ارتباطات آینده معاملات با چین نگهبان گزارش شده است. وزارت نیز ممنوع شرکت های چینی از شرکت داخلی در پروژه های مانند شبکه های تلفن همراه و ارتقاء.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im