مودی دولت اعمال کرده بود ارتباطی خاموشی در خاک به سرکوب مخالفان در برابر لغو استقلال. عکس: فایل

مقامات در کشمیر تحت اشغال باید ثبت موارد در برابر کاربران رسانه های اجتماعی برای نقض این دستورات در میان ممنوعیت کامل پهنای باند و اینترنت تلفن همراه در دره گزارش کشمیر رسانه خدمات در روز سه شنبه.

“جدی گرفتن توجه داشته باشید از سوء استفاده از رسانه های اجتماعی سایبری پلیس منطقه کشمیر ثبت نام شاه در برابر های مختلف کاربران رسانه های اجتماعی که سرپیچی از دستورات دولت و سوء استفاده از سیستم عامل رسانه های اجتماعی” پلیس بیانیه صادر شده در سرینگر گفت.

دولت نارندرا نخست وزیر تا به حال اعمال شده ارتباطی خاموشی در خاک به سرکوب مخالفان در برابر لغو استقلال.

مقامات اعلام کرده بود مرمت 2G اینترنت چند روز پیش, اما, اما معکوس تصمیم خود در ژانویه 14, رسما ممنوعیت تمام سایت های رسانه های اجتماعی.

تصمیم به بازگرداندن بخشی از اتصال به اینترنت در منطقه به دنبال یک تصمیم توسط داعش در ژانویه 10 که در آن دستور داده بود ترمیم اینترنت برای تمامی خدمات ضروری در جامو و کشمیر.

نامحدود تعلیق از خدمات اینترنت بود و تخطی از کشور مخابرات, قوانین دیوان عالی کشور بود گفت: در آن سفارشات کارگردانی مقامات در کشمیر تحت اشغال به بررسی تمام محدودیت.

سال گذشته در ماه دسامبر به هند اعلام کرده بود آن را اجازه می دهد برخی از پیام های متنی ورودی به اشغال کشمیر.

مقامات در دهلی نو گفت: میلیون ها نفر در ناآرام هیمالیا منطقه قادر خواهد بود برای دریافت خدمات پیام از جمله رمزهای عبور یک بار از موسسات مالی. آنها هنوز هم قادر به ارسال پیام های آنها اضافه شده بود.

اوت سرکوب کشیده شده بین المللی انتقاد با دیپلمات از کشورهای مختلف افزایش نگرانی ها در مورد دولت متاسفم از حقوق بشر در دره.

صدها کشمیری سیاستمداران و فعالان و وکلا و دیگران همچنان در بازداشت عمدتا بدون اتهام از جمله رئیس سابق وزرا و شهردار پایتخت سرینگر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im