هندی PM مودی را یادآوری سیاست های انگلیسی, MP از هیتلر و موسولینی

عکس توسط نویسنده

لندن: یک نماینده مجلس گفت: نخست وزیر نارندرا سیاست های علیه مسلمانان و دیگر اقلیت ها در هند به آنها یادآوری از هیتلر و موسولینی و دیگر هوازن که زندگی مردم عادی است.

نظرات به تصویب قانونگذاران Stephen Timms جان Cryer, ریچارد جیمز لین براون و دیگران در یک رویداد سازمان یافته توسط iran فدراسیون در پارلمان بریتانیا. این مراسم با حضور مردم از زمینه های متنوع.

نمایندگان برجسته گرفتاری مسلمانان هند که از ترس خود را تابعیت ممکن است لغو زیر در رجیستری ملی از تابعیت و شهروندی متمم قانون.

“مودی نگرش است که مانند یک استراحت از آنچه ما درک هند به ایستاده. چه خواهد شد دموکراسی در هند بود اگر جهت است که دنبال شده است ادامه داد ؟ ” سوال Stephen Timms در گفتگو با Geo News.

همچنین بخوانید: دهلی سانتی متر Kejriwal به دنبال استقرار ارتش به عنوان تلفات به 22 مانت

Timms خواست دهلی نو به حمایت از “فضائل” در این کشور قانون اساسی است. “هند در دهه تعهد به برابری صرف نظر از ایمان مذهبی است که دور انداخته گفت:” حیدر العبادی افزود که هند بود و در نظر گرفتن “مسیر اشتباه”.

در این رویداد بین المللی مسلمان رئیس فدراسیون آقا Shamsuddin برجسته صدای مسلمان در جامعه بریتانیا است.

“بی جی پی در حال ساخت یک کشور که در آن برخی از شهروندان تعداد که بیشتر در هند بیش از دیگران است. این NRC یک ابزار برای پاکسازی قومی مسلمانان Dalits و دیگران. بزرگترین دموکراسی در جهان در معرض خطر است” گفت: Shamsuddin. او همچنین خواست قانونگذاران برای “نجات بشریت از نابودی مواجه است و از این سیاست.

در حالی که جان Cryer به اطلاع مخاطبان که کشمیری تشکیل نمی دانم که در آن خانواده خود را به عنوان او برجسته تاثیر ارتباطات قفل کردن در سرزمین مورد مناقشه است. او اضافه کرد که او کشمیری رای دهندگان تا به حال هیچ ایده که آیا عزیزان خود هستند مرده یا زنده است.

“آنچه که ما در حال دیدن یک خاص ظهور تلخ فاشیسم است که تشابه با موسولینی و هیتلر. این واقعیت است که مسلح شنیدها از RSS در حال اجرا در اطراف و هدف قرار دادن اقلیت های تلخ یادآور 30s و 40s” گفت: Cryer.

بیشتر بخوانید: هفت کشته در دهلی درگیری بیش از قانون تابعیت به عنوان برگ برنده دیدار مودی

جیمز شانون در آدرس خود را برجسته نفاق کشورهای غربی هنگامی که آن را به هند آمد. “اگر ما بیش از حد می ترسم از ما معاملات تجاری با هند پس از آن شرم بر ما از آنجا که ما باید ایستاده با کسانی که تحت ستم هستند. ایستاده ام با من کشمیری برادران و دیگر افرادی که تحت ستم در هند گفت:” مجلس.

یک هندو در حال حاضر در این رویداد نیز محکوم مودی سیاست ها و گفت که او به همراه بسیاری از هندوها نه توسط نژادی و تبعیض قومی.

خاخام هرشل Gluck که در خدمت به عنوان رئیس مسلمان و یهودی فروم گفت که BJP سیاست های مشابه به سیاست های اتخاذ شده توسط آلمان نازی و که جهان تا به حال مسئولیت به صحبت می کنند تا قبل از اقلیت بودند به اردوگاه کار اجباری فرستاده.

تظاهرات شکسته در سراسر هند از تابعیت قانون به اجرا در آمد در ماه دسامبر ترک حداقل 30 نفر در درگیری با پلیس.

منتقدان می گویند این قانون تبعیض علیه مسلمانان است. قانون جدید مطرح شده است و نگرانی در خارج از کشور — از جمله در واشنگتن — که مودی می خواهد به remould سکولار هند به یک هندو ملت در حالی که به حاشیه راندن این کشور از 200 میلیون مسلمان ادعای او را انکار می کند.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>