هند نیروی دریایی تعلیق نیروی دریایی ورزش در میان coronavirus نگرانی

بازنمودی تصویر. AFP

Coronavirus ترس مجبور نیروی دریایی هند روز سه شنبه به حالت تعلیق دریایی ورزش است که در آن از 40 کشور برنامه ریزی شده بود به شریک شدن به این بیماری همه گیر به هند با دو مورد جدید گزارش شده در کشور در روز دوشنبه.

دوسالانه و چند جانبه نیروی دریایی تمرین میلان برنامه ریزی شده بود برگزار شد در سواحل ویساکاپاتنام از مارس 18-20. اما ترس از همه گیر مجبور نیروی دریایی هند برای برگزاری این رویداد برای زمان حال.

“این است که برای اطلاعاتی که میلان 2020 – یک چند جانبه نیروی دریایی ورزش برنامه ریزی شده بود انجام شده توسط نیروی دریایی هند از 18 تا 28 Mar 20, در ویساکاپاتنام شده است به تعویق افتاد با توجه به ایمنی از همه شرکت کنندگان و سفر از محدودیت های اعمال شده توسط گسترش COVID-19” خواندن یک بیانیه رسمی از نیروی دریایی است.

این بیانیه توضیح داد که نیروی دریایی هند برگزار خواهد شد این رویداد در یک بعد راحت تاریخ به عنوان “نیروی دریایی در سراسر جهان ابراز تمایل خود را به شرکت”.

روز دوشنبه هند گزارش دو مورد جدید از coronavirus از جمله دهلی نو ، یک فرد در جیپور نیز حامل این ویروس تایید کرد به گزارش.

Coronavirus که گسترش از بازارهای ووهان چین که در آن حیوانات و انسان ها در حال نزدیک شدن به یکدیگر را تحت تاثیر قرار است هزاران نفر در جنوب آسیا و اروپا و امریکا است.

دولت ها در سراسر جهان فنر اقدام به در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه و quarantining آلوده در انزوا بخش.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>