وزیر اطلاعات می خواهد معترضان که افزایش pro-پاکستان شعار ‘کشته در نقطه’


یک وزیر می خواهد ضد اتباع و معترضان که شعار pro-پاکستان شعار به “کشته شدن در نقطه” از طریق یک شوت در نزد قانون چند روز پس از بنگالور پلیس سیلی اتهام اغتشاش در هند از معترضان که شعار “زنده باد پاکستان” در یک تظاهرات.

کارناتاکا وزیر کشاورزی B. C. پاتل گفت که قانون باید تصویب در هند اجازه داده است که مردم افزایش pro-پاکستان شعار به ضرب گلوله در دید و گفت که آن را “بسیار مورد نیاز است”.

او گفت که کسانی که “صحبت بد از هند” نیز باید شات. “مرکز باید طوری قانون را قادر می سازد که مقامات به ساقه کسانی که به هر چیزی که دیده می شود به عنوان ضد ملی و شعار pro-پاکستان شعار” اعلام کرد.

گفت که معترضان شد “لذت بردن از غذا و آب و هوا در هند” نامیده می شود بر نخست وزیر مودی به معرفی یک قانون سختگیرانه برای افرادی که ضد هند شعار.

“در چین مردم می ترسند به صحبت علیه کشور خود. من درخواست PM مودی را در سختی قانون برای مقابله با خائنان” گفت: Patel.

چند روز پیش یک دختر هندی به نام Amulya Leona فریاد زد: “زنده باد پاکستان” شعار در یک ضد کا تجمع در بنگلور. همه هند Majlis-e-اتحاد-ul-Muslimeen (AIMIM) رئیس Asaduddin Owaisi شد همچنین در حال حاضر در این تجمع است.

به زودی پس از آن پلیس سیلی فتنه شارژ در Leona و فرستاده او را به زندان در 14 روز بازداشتگاه. چند ساعت بعد miscreants حلیم سنگ در خانه او آسیب رساندن به ویندوز.

DNA هند گزارش شده بود که مقامات قضایی دادرس رد وثیقه به Leona.

“ما ثبت نام suo موتور مورد در بخش 124A (فتنه), 153A و B (ترویج دشمنی میان گروه های مختلف و imputations اظهارات مخاطره اندازد ملی ادغام). پس از تشریفات, ما تولید خواهد شد Amulya قبل از قضایی بازپرس” گفت: DCP بنگالور (غرب) B رامش با توجه به انتشار.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>