توسط ANI

سیتمرهی: Lagan Kishore بود که بازداشت شده توسط نپال پرسنل امنیتی روز گذشته پس از شلیک در نزدیکی مرز هند و نپال بازگشت به سیتمرهی منطقه بیهار در روز جمعه بعد از منتشر شده توسط آنها.

“ما زد به بازگشت به هند زمانی که آنها شروع به شلیک اما آنها کشیده من از طرف هند ضربه با ته قنداق تفنگ و مرا به نپال Sangrampur. آنها به من گفتند که به اعتراف است که من به ارمغان آورد وجود دارد از نپال. من به آنها گفتم شما می توانید کشتن من اما من آورده شد و در آنجا از هند” گفت: Lagan Kishore .

همچنین به عنوان خوانده شده | ‘وضعیت تحت کنترل’: فرمانده ارتش Naravane می گوید: هند دارای ارتباط بسیار قوی با نپال

“پسر من بود و من در مرز به ملاقات دختر در قانون (یک نپالی ملی). پرسنل امنیتی که از آن طرف آمار ، آنها از من خواست تا وقتی که من پرسید که چرا آنها که. آنها به نام تا 10 بیشتر پرسنل امنیتی آنها به این مرز و شلیک گلوله در هوا,” او اضافه شده است.

بی سابقه حادثه شلیک به سرخپوستان صورت گرفت در صبح روز جمعه هنگامی که برخی از مردم محلی شد برای رفتن به نپال به عنوان دختر خود را در قانون وجود دارد. نپال پرسنل امنیتی شروع به شلیک در آنها است که در آن یک نفر فوت کرد.

با توجه به DG در طول شلیک سه نفر زخمی شدند و یک نفر فوت کرد. “در مجموع سه نفر دچار صدمات. فرد دیگری vikesh می Yadav در برابر صدمات است. دو نفر دیگر که صدمات پایدار شناخته شده به عنوان Umesh Ram و Uday Thakur,” DG SSB Rajesh Kumar چاندرا گفته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو