چهار نفر به اعدام محکوم شده در سال 2013 و با توجه به دار آویخته می شود به طور همزمان در روز شنبه. عکس: Indiatoday

دهلی نو: یک دادگاه در روز جمعه دوباره به تاخیر افتاد حلق آویز از چهار مرد که در یک باند تجاوز به عنف و قتل یک دانشجو در دهلی نو در سال 2012 “تا اطلاع ثانوی” که قبلا برنامه ریزی شده را در روز شنبه.

این حمله وحشیانه در Nirbhaya برانگیخته هفته از تظاهرات و درخشید کانون توجه در نرخ هشدار دهنده از خشونت جنسی و گرفتاری های زنان در هند است.

چهار نفر به اعدام محکوم شده در سال 2013 و با توجه به دار آویخته می شود به طور همزمان در روز شنبه ساعت 6:00 am در هند برای اولین بار از اعدام پس از 2015.

یک پنجم مشکوک سر دسته مرده پیدا شد در زندان در یک مشکوک به خودکشی در حالی که 17 ساله همدست صرف سه سال در یک نوجوان بازداشتگاه.

تاخیر بود چون یکی از مردان هنوز گزینه نهایی قانونی تجدید نظر شود. یکی دیگر از ثبت یک “رحمت دادخواست” از هند با رییس جمهور, که فوق العاده است.

دادگاه پیشتر گفته آنها خواهد بود اعدام شده در ژانویه 22 حاکم است که باعث محکومین به دنبال گذشته ممکن است راه حل های حقوقی.

هند دیوان عالی کشور بود را تایید کرد حکم اعدام علیه چهار مرد در سال 2017 و پس از آن اعدام آنها شده بود گیر کرده در باتلاق.

23-در سال Nirbhaya مورد حمله قرار گرفت و در دسامبر سال 2012 در حالی که بازگشت به خانه پس از بازدید از سینما با یک مرد.

او از مهاجمان در زمان تبدیل به تجاوز و نقض او را با یک میله فلزی به عنوان اتوبوس سوار در اطراف پایتخت قبل از آزادسازی او و مورد ضرب و شتم تا دوست در جاده ها است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de