هندی, زن و شوهر, کشتی از چین بستری در Odisha

توسط PTI

بوبانسور: یک زوج هندی در حال کار در یک کشتی باری سنگاپوری شد و در روز سه شنبه بستری در بیمارستان در Odisha پس از انسان توسعه یافته و تب خفیف در ورود خود در پردیپ پورت در اینجا از چین که در آن coronavirus تلفات رسیده است 2,943, منابع رسمی گفت.

مقامات پردیپ پورت با اشاره به چند نقطه از اوتار پرادش به SCB کالج پزشکی بیمارستان (SCBMCH) در کاتک پس از غربالگری خود را.

کشتی باری با 23 خدمه از جمله زن و شوهر شروع به سفر خود را از چین در فوریه 15 و وارد در پردیپ پورت در آوریل 1.

این کشتی همچنین در سفر به کره جنوبی و سنگاپور در مسیر. مشخص شد در طول یک معاینه های پزشکی که تا به حال توسعه یافته و تب خفیف گفت: بندر بیمارستان افسر ارشد پزشکی Prahallad پاندا.

پس از کشتی سفر از طریق برخی از کشورها ضربه مرگبار رمان coronavirus زن و شوهر اشاره شده است به SCBMCH, او گفت:.

“قبل از انتقال آنها به SCBMCH مرد و همسر او شده بود به قرنطینه در کشتی خود را,” او گفت:.

هر چند هیچ یک از دیگر 21 خدمه نشان داد هر گونه علائم بیماری در طول آزمون آنها گفته شده برای پیاده شدن از کشتی پاندا گفت.

پاسخ به یک سوال افسر ارشد پزشکی گفت: مقامات بندر نیز تصمیم به تعلیق بارگیری و تخلیه از کشتی و حفظ آن لنگر در دریا تا خون و سواب نمونه گزارش از بیمار در دسترس است.

“هیچ کس از این سرزمین را به کشتی و نه کسی خواهد آمد از آن. در صورت نیاز پزشکان مراجعه کنید لنگر کشتی” پاندا گفت.

SCBMCH اضطراری افسر B N Maharana گفت: زن و شوهر پذیرفته شده است و به جداسازی بخش به معنای مشکوک coronavirus بیماران. خون و سواب نمونه های جمع آوری خواهد شد, او گفت:.

در ضمن خانواده و سلامت وزیر رفاه N K Das گفت: “دولت آمادگی کامل دارد تا در صورت هر وضعیت. ویژه بخشهای افتتاح شده است در تمام بیمارستان های منطقه. هر چند هشت نمونه ارسال شد برای معاینه از دولت همه آنها را آزمایش منفی است.”

این Odisha دولت خواسته است مقامات هر دو Biju Patnaik فرودگاه بین المللی در Bhubaneswar و Veer Surendra سای فرودگاه در ژرسوگودا به انجام غربالگری کامل از تمام مسافران آینده به Odisha, او گفت:.

فرودگاه اقتدار هند نیز صادر مشابه جهت, گفت:, B V Rao, مدیر فرودگاه در Bhubaneswar.

تا دوشنبه 115 مسافران که در بازگشت از coronavirus کشورها را تحت تاثیر قرار بعد از ژانویه 15 شناسایی شده اند توسط دولت و سیستم نظارت و نگهداری خانه تحت قرنطینه یک مقام رسمی در وزارت بهداشت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>