هند ادعا می کند ممکن است در مورد ‘نظامی’ برنامه ضبط آیتم واقع نادرست: FO

اسلام آباد: پاکستان اخراج هند ادعا می کنند که هدف مقامات هندی گزارش مصادره شده از پردازنده یک کشتی تجاری عازم پاکستان “نظامی” برنامه های کاربردی است.

“ادعاهای مربوط به ابعاد نظامی احتمالی از برگزار آیتم ها در واقع نادرست گفت:” وزارت امور خارجه (FO) در بیانیه ای در روز شنبه.

“ما با اشاره به گزارش در مورد بازرسی و تشنج توسط مقامات هند از یک آیتم از پاکستان و محدود کشتی تجاری. ما نیز نزدیک شده است توسط شرکت های خصوصی در پاکستان است که تا به حال وارد شده در این مورد زیر سوال” خواندن بیانیه ای.

با توجه به FO مورد زیر سوال است و عملیات حرارتی کوره پوشش سیستم که دارای چندین برنامه های کاربردی صنعتی. آن است که ذکر شده در هر یک بین المللی کنترل صادرات لیست. “شبیه کوره های مورد استفاده در صنایع مختلف در پاکستان و در سراسر جهان.”

“بر خلاف آنچه که ادعا مورد به درستی اعلام شده در اسناد مربوطه وجود دارد و هیچ تلاشی برای مخفی کردن و یا پنهان کردن هر گونه اطلاعات گفت:” FO.

چین و هند را رد اتهامات

چین نیز رد هندی اتهام که ضبط آیتم می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد نظامی گفت: این در واقع یک عملیات حرارتی کوره پوسته سیستم و نه دوگانه-استفاده از آیتم های طبقه بندی شده تحت عدم اشاعه و صادرات رژیم است.

“پس از به دنبال اطلاعات ما می دانیم که این مورد در واقع یک عملیات حرارتی کوره پوسته سیستم تولید شده توسط یک شرکت چینی در چین است. این است که برای استفاده های نظامی است و نه یک dual-استفاده از آیتم تحت عدم اشاعه و کنترل صادرات,”, چینی, سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian گفته بود روز پنج شنبه به طور منظم در طول جلسه.

این تاجر چینی در رگ Da Cui یون اخیرا حمل یک اتوکلاو صنعتی بود که کشف و ضبط توسط مقامات گمرکی. Lijian اظهار داشت که چین کشتی های تجاری و مالک آن اعلام کرده بود در این مورد صادقانه از قبل به مقامات هند.

رد هندی ادعا می کنند که اتوکلاو صنعتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای “تولید بسیار دوربرد بالستیک, موشک یا ماهواره به فضا پرتاب موشک” او گفت که به عنوان یک مسئول کشور چین بوده است به شدت انجام بین المللی عدم گسترش تعهدات و تعهدات بین المللی.

با توجه به رسانه های کشتی تحمل یک دلار هنگ کنگ پرچم — بازداشت شد و توسط گمرک در گوجرت را Kandla پورت در حالی که در مسیر به بندر قاسم در کراچی در فوریه 3. محموله این کشتی چینی شده است offloaded: و نگهداری در godown در بندر این گزارش گفت:.

رسانههای هند گزارش همچنین ادعا می کنند که کارشناسان در هند دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان (DRDO) تا به حال ‘تایید’ که اتوکلاو صنعتی توقیف از کشتی چینی می تواند مورد استفاده برای تولید بسیار دوربرد بالستیک موشک یا ماهواره به فضا پرتاب موشک”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو