بیان اخبار سرویس

دهلی نو: در حالی که به فرماندهان ارتش در امتداد خط کنترل واقعی آزادی به بداهه نوازی بسته چینی تجاوز هند روز یکشنبه با احضار سفیر جمهوری مردم چین Sun Weidong به تسلیم اعتراض شدید علیه ژوئن 15 خشونت رو کردن. آن را نیز پدید آمده است که ما در حال صحبت کردن به هر دو طرف به تلاش و خنثی مرز بحران است.

“این یک وضعیت دشوار. ما در حال صحبت کردن به هند است. ما در حال صحبت کردن به چین است. آنها یک مشکل بزرگ وجود دارد. آنها آمده اند به ضربات و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. ما سعی خواهد کرد و کمک به آنها را” رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید.

وزیر دفاع Rajnath Singh برگزار شد دراین جلسه با رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat و خدمات ستاد به منظور بررسی وضعیت لاک. در نظر گرفتن مستقل تصمیم گیری برای مقابله با “جنگ طلبی” از سربازان چینی مورد بحث قرار گرفت و دوباره تأکید شهادت” ، تعجب چینی حمله در 15 ژوئن بر روی سربازان هندی در Galwan را گشت نقطه 14 با میله و چوب بامبو نکردم با ناخن آمد و به عنوان یک بی ادب شوک به سربازان توسط پروتکل های.

“ارتش هند را نظم و انضباط و تعهد نسبت به پروتکل سوء استفاده توسط سربازان چینی که در کمین آنها را در یک شیوه ای برنامه ریزی شده که منجر به از دست دادن 20 زندگی می کند. در حال حاضر فرماندهان رایگان به بداهه نوازی واکنش های خود را در خور چینی اقدامات و پاسخ به آنها را در زبان خود را دارند.” یک افسر ارشد گفت. یک شاخص مهم در آمد از انگشت 4 است که پیچیده ترین ایستاده کردن نقطه است. “ما خواسته شده است که نه خودمان را نگه دارید اما برای نشان دادن قدرت در انگشت 4 بعد از Galwan حادثه” یک منبع گفت.

وزیر دفاع نشست با سی دی و خدمات ستاد فرض اهمیت عنوان نشست بین هندی و چینی افسران نظامی در شرق لاداخ متوقف و پس از سه روز. پنج شنبه گذشته جلسه که 10 سربازان هندی منتشر شد توسط طرف چینی. عوض کردن بین دو ارتش همچنان در دو نقطه در Galwan دره گشت نقطه 14 و گشت نقطه 15 در Gogra پست (گشت نقطه 17A) در بهار بخش و 4 در شمال پهلو از Pangong Tso دریاچه.

سربازان به تعداد مساوی از هر دو کشور قرار دارد در هر دو طرف از گشت نقطه 14 منابع گفت. عوض کردن باقی می ماند و در نقاط دیگر نیز تایید منابع. همانطور که برای مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده قبلا ارائه شده به واسطه اما پیشنهاد او رد شد توسط هر دو کشور هند و چین است که گفته بودند درگیر در صلح آمیز نظامی و دیپلماتیک بحث. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ایستاده هند و سرزنش چین برای تشدید تنش.

بسیار دشوار وضعیت

“این یک وضعیت دشوار. ما در حال صحبت کردن به هند است. ما در حال صحبت کردن به چین است. آنها یک مشکل بزرگ وجود دارد” رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه به تداوم وضعیت بین دو همسایه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im