هند نمی خواهد سازش در آن غرور ملی: Rajnath در هند-چین مرز statndoff

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: هند “غرور ملی” خواهد بود به خطر بیافتد تا آنجا که به مرز تنش با چین نگران است, وزیر دفاع Rajnath Singh گفت: BJP مجازی تجمع در روز یکشنبه.

“هر دو کشور هند و چین مشتاق هستند که مسائل طبقه بندی شده اند از طریق مذاکرات در نظامی و دیپلماتیک سطح. من می خواهم به شما اطمینان دهم که هند غرور ملی نمی تواند به خطر بیافتد. من می خواهم به اطمینان ما احزاب مخالف که نمی توان آنها را در تاریکی نگه داشته خواهد شد و مطلع هنگامی که زمان می آید,” او گفت:, و اضافه کرد که چین ابراز مایل به حل و فصل مناقشه با هند از طریق گفتگو و دولت هند نیز مشاهده مشابه.

“این نیز تلاش های ما برای خنثی کردن کشمکش بین هند و چین از طریق نظامی و دیپلماتیک در سطح مذاکرات گفت:” بیان کرد که دو کشور درگیر در سطح گفت و گو است.

در تصمیم به لغو ماده 370 او گفت: در حالی که قبلا دره کشمیر استفاده می شود تا شاهد است که پرچم بودن افراشتند حرکت توسط مرکز اتحادش را تغییر سناریو. “پیش از این در کشمیر تظاهرات خواستار ‘کشمیر آزادی’ برگزار شد و پرچم پاکستان است & دیده می شد. در حال حاضر تنها پرچم هند دیده می شود وجود دارد.”

وزیر دفاع در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در پاکستان گفت: “mausam badal chuka hai (فصل تغییر کرده است).”

“ما کانال پخش آب و هوا پیش بینی مظفرآباد-گلگت. یه darja hararat batane ke karan, ab اسلام آباد mein bhi kuch hararat mehsus با سنگ تیز کردن lagi hai (اسلام آباد بیش از حد احساس گرما). به همین دلیل آنها در حال خم بر انجام بیشتر mischiefs” این رهبر ارشد بی جی پی گفت.

رفتن یک قدم جلوتر سینگ گفت: “به زودی مردم پاکستان در کشمیر تحت اشغال خواهد شد و تقاضا است که آنها می خواهند با هند و نه تحت حاکمیت پاکستان است. و بعد از آن اتفاق می افتد یک هدف تعیین شده توسط مجلس ما نیز انجام خواهد شد.”

‘هند می خواهد صلح از همسایگان’

هند علاقه مند است در سرزمین پاکستان یا چین اما می خواستم صلح و مودت و اتحاد و وزیر Nitin کرد گفت.

در مجازی ‘Jan Samvad’ تجمع گجرات BJP از ناگپور او گفت: هند معتقد بودند در صلح و عدم خشونت و نمی خواهید به قوی تبدیل شدن به یک توسعه.

“هند هرگز تلاش برای گرفتن زمین از همسایگان خود مانند بوتان و بنگلادش”این رهبر ارشد بی جی پی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de