هند و آمریکا به امضا هلی کوپتر معاملات به ارزش 3 میلیارد تومان: مغلوب ساختن پیشی جستن در Motera

توسط سرپرستان

دهلی نو: هند و ایالات متحده را امضا دو دفاع معاملات به ارزش 3 میلیارد دلار در دهلی نو در روز سه شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت:.

دفاع معاملات مربوط به فروش 24 MH-60R هلیکوپتر برای نیروی دریایی هند و شش AH-64E هلیکوپترهای آپاچی برای ارتش است.

“همانطور که ما همچنان به ساخت ما دفاع همکاری آمریکا به نظر می رسد به جلو به ارائه هند با برخی از بهترین و بیشتر می ترسید تجهیزات نظامی در این سیاره است. ما در ایجاد بزرگترین سلاح تا کنون ساخته شده است. ما را در بهترین و با ما در خرید و فروش در حال حاضر با هند” رئیس جمهور ایالات متحده گفت: در حالی که صحبت کردن در Motera ورزشگاه در احمدآباد پس از فرود در Gujarat شهرستان پیش از آن.

“من خوشحال هستم که اعلام کند که فردا ما نمایندگان امضا خواهد کرد معاملات به فروش بیش از 3 میلیارد دلار بهترین, state-of-the-art هلیکوپتر های نظامی و دیگر تجهیزات به نیروهای مسلح.”

پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هندوستان, کابینه کمیته امنیتی به ریاست نخست وزیر نارندرا مودی در تاریخ 19 فوریه پاک دو معامله برای به دست آوردن 24 MH-60 ‘Romeo’ نیروی دریایی چند ماموریت هلیکوپتر برای $2.12 میلیارد و شش AH-64E حمله آپاچی صهردرس برای $796 میلیون از ما.

دسته اول از شش MH-60R هلیکوپتر مجهز به چند حالت رادار و شب-قابلیت های دید و همچنین موشک های آتش دوزخ MK-54 اژدر و دقت کشتن موشک برای قوی anti-submarine warfare خواهد بود تحویل در عرض یک سال است. باقی مانده 18 تحویل داده خواهد شد در عرض چهار سال است.

شش آپاچی مسلح با استینگر هوا به هوا موشک های Hellfire Longbow هوا به زمین موشک و اسلحه و موشک تحویل داده می شود در سه سال و نیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im