هند برای دریافت رومئو, Apache صهردرس پس از امضای قرارداد 3 میلیارد تومان دفاع معاملات با ما

توسط آنلاین میز

هند و آمریکا نهایی دو دفاع معاملات به ارزش 3 میلیارد تومان و امضا سه تفاهم نامه از جمله در بخش انرژی در دهلی نو در روز سه شنبه. در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با نخست وزیر نارندرا رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید کرد که این معاملات بوده است, نهایی, و اضافه کرد که هر دو کشور با تمرکز بر جامع تجارت و معامله است.

نخست وزیر نارندرا مودی گفت: دفاع همکاری بین دو کشور است که انعکاسی از افزایش همکاری استراتژیک بین هند و ایالات متحده است.

این تخفیف شامل خواهد شد تامین 24 MH-60 رومئو هلیکوپتر به ارزش $2.6 میلیارد دلار برای القاء شد به نیروی دریایی هند و 6 AH-64 E هلیکوپترهای آپاچی به ارزش 800 میلیون دلار به ارتش هند.

معاملات امضا خواهد شد در زیر ما نظامی خارجی فروش برنامه متضمن دراز مدت تولید 123 multirole هلیکوپتر در هند.

همچنین به عنوان خوانده شده | برگ برنده سفر هند زندگی می کنند

AH-64 E است که همچنین به نام “مخزن پرواز’ در نظر گرفته شده است پیشرفته ترین هلیکوپتر جنگی در جهان است. این دوقلو turboshaft حمله هلیکوپتر قادر به تشخیص اهداف در حال حرکت و درگیر شدن با آنها.

واقعی نشان دادن چوب پنبه است القای 24 MH-60R هلیکوپتر خواهد شد که یک افزایش عمده به نیروی دریایی هند که به دنبال به جلو به جای آن پیری Westland Sea King ناوگان.

این MH-60R صهردرس تولید شده توسط لاکهید مارتین گروه در حال استفاده توسط نیروی دریایی ایالات متحده در درجه اول برای جنگ ضد زیردریایی و ضد سطح عملیات در نزدیکی ساحل مناطق جنگی عملیات جستجو و نجات و نیروی دریایی تیراندازی و تدارکات پشتیبانی می کند.

این multirole صهردرس مجهز به آتش دوزخ هوا به سطح و موشک علامت 54 ضد زیردریایی اژدر کمک خواهد کرد که نیروی دریایی هند دفع تداخل در اقیانوس شکار زیردریایی های دشمن و انجام دقیق نظارت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im