یک عکس از اعضای یک Tablighi Jamaat در هند. عکس: AFP

یک Tablighi Jamaat رهبر بود به اتهام قتل نفس در هند روز پنجشنبه به مقامات گفت که او نقض مستند سفارشات با برگزاری یک رویداد مذهبی در پایتخت.

محمد سعد Khandavi شده است به اتهام قتل شبه عمد به اتهام نادیده گرفتن دو اعلامیه به این رویداد برگزار شد در دهلی نو در ماه مارس با توجه به پلیس.

این رویداد به گفته پلیس آغاز شده در مارس 3 و با وجود دولت تحمیل سراسر کشور مستند شامل coronavirus ادامه داد تا مارس 24.

طبق پلیس این رویداد کمک کرد گسترش coronavirus در بیش از 1000 نفر است. آلوده خارجی که با حضور در این رویداد مشکوک شدند, پخش كردن, coronavirus در میان جمعیت.

Khandavi متهم شده است با مقصر قتل, که بدان معنی است که او نمی تواند درخواست برای وثیقه. مقصر قتل می کند مقدار به اتهام قتل.

سعد و سازمان در رد اتهامات و ادعا کرد که آنها بی گناه بودند. او جماعت گفت که آنها لغو این مراسم روز هند تحمیل یک روز مقررات منع رفت و آمد در مارس 22 و گفت: هر کس در این مراسم را ترک کنند.

با توجه به Khandavi بسیاری از چپ اما برخی از آنها رشته به عنوان کشورهای حاضر اجازه می دهد تا مردم را به مهاجرت در داخل کشور و روز بعد به هند رفت و به مستند.

هند دیده است یک افزایش سریع در تعداد تایید coronavirus موارد طی چند روز گذشته. با توجه به worldometer به عنوان پنج شنبه, هند گزارش 12,759 موارد ویروس. بیش از 400 مرگ و میر ثبت شد در کشور به عنوان مستند در نیروی باقی مانده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im