لندن: دولت هند تصمیم به انکار ورود به سیاستمدار برجسته و کار MP دبی Abrahams باعث خشم در انگلستان به عنوان سیاستمداران و رسانه ها در ایران را محکوم هندی رژیم برای جلوگیری از ورود خود را چرا که او صحبت می کند در حمایت از مردم مظلوم کشمیر و به شدت محکوم کرد مودی در هند ضد اسلامی در تابعیت قوانین.

سیاستمداران به نام دولت هند به توضیح دهد که چرا این کار MP از اولدهام شرق و Saddleworth تکذیب شد ورود به این کشور با وجود داشتن ویزای معتبر. نگهبان, بار, BBC,, آسمان,, مستقل,, آینه,, مستقل, و ده ها تن از دیگر رسانه ها اخبار منتشر شده از نماینده بودن محروم محکوم کرد که دولت هند را تحمل.

دبی ابراهیم که صندلی از پارلمان بریتانیا همه گروه پارلمانی حزب (APPG) در کشمیر بود به او گفت ویزا رد شده بود زمانی که او وارد دهلی نو است.

او پس از آن گرفته شده به یک “deportee همراه” و قرار دادن بر روی یک هواپیما به دبی.

دبی ابراهیم صحبت از دبی گفت: مقامات وجود دارد گرفته شده بود گذرنامه او از او و خواستار جزئیات از حساب های رسانه های اجتماعی.

“من در یک مکان شاد در همه,” او گفت:.

کار MP گفت که او نگران بود در مورد شباهت ها به صورت لاله Shahravesh بود که بازداشت و تحت بحث قوانین جرائم اینترنتی برای تماس با او و شوهر سابق و همسر جدید یک “اسب” در Facebook.

“من بسیار نگران است که” نماینده گفت.

وزارت امور خارجه وزیر پروردگار طارق احمد صحبت کرد و به کمیساریای عالی در لندن در مورد وضعیت.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: “ما در تماس با مقامات هند و پروردگار احمد صحبت کرده است با کمیساریای عالی به درک چرا دبورا ابراهیم MP تکذیب شد ورود به هند است. ما با ارائه کمک های کنسولی به او در حالی که او در دهلی نو فرودگاه.”

Ms ابراهیم گفت: او تا به حال یک e-ویزای معتبر تا اکتبر سال 2020 بود اما “درمان مانند یک جنایتکار” هنگامی که او وارد در هند.

این اولدهام شرق و Saddleworth MP گفت: “پس از آن او به من گفت که ویزای من رد شد من گرفت گذرنامه و ناپدید شد و حدود 10 دقیقه. هنگامی که او آمد او بسیار بی ادب و پرخاشگر فریاد در من به “بیا با من”. من به او گفتم به صحبت می کنند به من که شد و سپس به محاصره منطقه مشخص شده به عنوان یک deportee همراه است.”

MP گفت که او معتقد است درمان او به دلیل علاقه او در کشمیر تحت اشغال هند وضعیت که در آن یک حکومت نظامی تحمیل شده برای نزدیک به یک سال و نیم در حال حاضر پس از لغو ماده 275 اگر چه او در بازدید از هند به دیدن اعضای خانواده اش.

او با توجه به پرواز به پاکستان در اواخر این هفته در ارتباط با گروه پارلمانی ،

ابراهیم وارد دهلی نو با دستیار او Harpreet Uppal در امارات متحده عربی پرواز از دبی در 9 روز دوشنبه.

او شده است یک منتقد صریح از دولت هند برای تصمیم خود به نوار غزه را اشغال کشمیر از آن وضعیت خاص است.

مدت کوتاهی پس از این تغییرات به کشمیر وضعیت ابراهیم در نامه ای به هند کمیساریای عالی به انگلستان کرد و گفت: این اقدام خیانت به اعتماد مردم کشمیر.

در ماه اوت گذشته, Ms ابراهیم نوشت به انگلستان وزیر امور خارجه گفت: گروه پارلمانی بود “به شدت نگران” در مورد تصمیم به منطقه مورد مناقشه از آن وضعیت خاص و اضافه کرد که آن را “خیانت به اعتماد مردم جامو و کشمیر”.

نماینده توصیف خودش به عنوان “پرشور در مورد مقابله با نابرابری” در جامعه است. او یک عضو پارلمان بریتانیا, را, کار و حقوق بازنشستگی انتخاب کمیته از ژوئن 2011 تا مارس 2015 و انتخاب مجدد در ماه جولای 2015. در سپتامبر آن سال او منصوب شد و به عنوان وزیر سایه برای افراد معلول و در ژوئن 2016 به عنوان سایه دولت برای کار و حقوق بازنشستگی.

با توجه به پارلمان بریتانیا, وب سایت APPGs “پوشش طیف متنوعی از موضوعات و در حال تاسیس برای انواع غنی از اهداف”. در حالی که آنها نه رسمی پارلمانی بدن و در نتیجه متفاوت از انتخاب کمیته های مجلس — آنها “ارائه یک فرصت با ارزش برای نمایندگان مجلس برای تعامل با افراد و سازمانهای خارج از مجلس که علاقه موضوع خود را در گروه”.

هدف از کشمیر APPG است “برای حمایت از حق تعیین سرنوشت کشمیری مردم از طریق گفتگو به دنبال حمایت از نمایندگان مجلس; به برجسته کردن نقض حقوق بشر در کشمیر; و به دنبال عدالت برای مردم وجود دارد” پارلمان بریتانیا, وب سایت می گوید.

ابراهیم حرفه ای در زمینه سلامت و او یک شخص از دانشکده بهداشت عمومی انگلستان را بالا بدن حرفه ای برای بهداشت عمومی متخصصان و پزشکان. او توصیه های بهداشتی وزارتخانه ها در کشورهای در حال عبور از جهان و همچنین سازمان های مانند سازمان بهداشت جهانی.

با توجه به MP وب سایت او را به ازدواج سابق کریکت جان آبراهامز بود که کاپیتان Lancashire برای یک زن و شوهر از سال 1984. خود بازیکن در ESPNCricinfo توصیف ابراهیم به عنوان یک “خوب کاپیتان و کاپیتان محبوب” که یک حرفه ای از 252 کلاس اول مسابقات به ثمر رساند 10,059 اجرا می شود به طور متوسط از 29.76.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو