توسط PTI

کلکته: رهبر کنگره در Lok سبها Adhir Ranjan Chowdhury جمعه از دولت خواسته برای آماده سازی ضربه در چین و پس گرفتن سرزمین های از دست رفته در Galwan ولی به جای هدف قرار دادن حزب مخالف اصلی به پنهان کردن خود را در “اشتباهات استراتژیک”.

او ادعا کرد که چین با استفاده از مودی دولت “دو دلی” بیش تلافی.

چودری نیز جرأت BJP رهبری به اثبات آن اتهام که حزب کنگره تا به حال به خطر بیافتد امنیت ملی و گفت: او استعفا خواهد به عنوان نماینده اگر این اتهامات ثابت هستند.

“بی جی پی به پنهان کردن خود را در شکست خود را هیمالیا اشتباهات استراتژیک است که هدف این کنگره است.

بی جی پی رهبری بی توجهی کامل برای تاریخ, و یا دیگری آنها هرگز گفت که کنگره خطر بیافتد امنیت ملی است.

“این کنگره به رهبری ایندیرا گاندی است که ربوده دور Siachen در سال 1984 با انجام عملیات Meghdoot آن کنگره که شکست پاکستان و ایجاد بنگلادش در سال 1971” چودری گفت: در یک پیام ویدئویی.

خواستار آن است که BJP رهبری از جمله وزیر دفاع Rajnath Singh, تزیین اثبات این که این کنگره تا به حال به خطر بیافتد امنیت ملی چودری گفت:” من آنها را به چالش به آن را اثبات کند. اگر این اتهامات می تواند تاسیس شود من استعفا به عنوان یک MP.”

در میان جنگ مداوم از کلمات بیش از چین و هند بن بست در شرق لاداخ BJP chief J P Nadda بود در روز پنج شنبه ادعا کرد که راجیو گاندی پایه (RGF) پذیرفته 300.000 دلار از چین و سفارت چین در سال 2005 -06 برای انجام مطالعات که در منافع ملی.

کنگره اما رد این اتهام به عنوان تلاشی برای منحرف کردن توجه از کشور از مسائل مربوط به امنیت ملی است.

بی جی پی نیز ادعا شده که این قبلی کنگره دولت امضا پیمان با چین در بی اعتنایی مطلق برای امنیت ملی است.

نخوری مودی دولت به اتهام عدم اراده سیاسی را در چین و بازیابی از دست داد قلمرو چودری گفت: انجام و یا می میرند باید ملی سرود و تنها مقابله با خشونت می تواند چین بسیار مورد نیاز درس.

“انجام و یا می میرند ملی ما است سرود. در یک تغییر وضعیت آن نیاز به همراه ضد خشونت ما باید ثابت کنیم که چین بین المللی سرکش و هرگز بود شکست ناپذیر” چودری گفت: در یک صدای جیر جیر.

“وضعیت در سراسر هند و چین مرز ترسناک است ما گزینه های در حال مخروطی ، چین در زمان این فرصت را از هند تصمیمی ضربه به عقب چین آمار آمار آمار بازگشت اژدها که می خواهد هند به dragooned به تسلیم او گفت:” در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

بیست هندی پرسنل ارتش از جمله یک سرهنگ کشته شدند در درگیری با نیروهای نظامی در Galwan دره در شرق لاداخ در شب 15 ژوئن در بزرگترین رویارویی نظامی بین دو کشور در بیش از پنج دهه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو