توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: هند صادر قوی رفتار به ترکیه بیش از آن رئیس جمهور رجب طیب اردوغان در اظهاراتی با ابراز نگرانی از این وضعیت در جامو و کشمیر و برای مقایسه مبارزه کشمیری مردم به ترکیه مبارزه در طول جنگ جهانی اول

“این اظهارات منعکس کننده نه درک درستی از تاریخ و نه از رفتار دیپلماسی است. آنها تحریف وقایع گذشته برای پیشبرد یک فکر محدود از نظر زمان حال است. این قسمت اخیر است اما یک مثال دیگر از یک الگوی ترکیه دخالت در امور داخلی کشورهای دیگر است. هند در می یابد که کاملا غیر قابل قبول” وزارت امور خارجی سخنگوی Raveesh کومار گفت: در قوی-دقت کرد.

کومار گفت که دهلی نو رد تلاش های مکرر ساخته شده توسط ترکیه برای توجیه تروریسم مرزی است که تمرین ‘پس پرهیاهو” توسط پاکستان است. “این تحولات باید قوی مفاهیم برای توسعه روابط دوجانبه” بیانیه بخوانید.

اردوغان در سخنرانی خود به یک جلسه مشترک پارلمان پاکستان تا به حال در مقایسه با ‘مبارزه’ کشمیری مردم در برابر سلطه خارجی در طول جنگ جهانی اول

روز شنبه, هند خواست ترکیه به دخالت در امور داخلی آن گفت کشمیر بود جدایی ناپذیر و مسلم بخشی از هند است.روز دوشنبه رفتار صادر شده توسط دبیر (غرب) Vikas Swarup به سفیر ترکیه.

عمران افزایش پناهندگان بحران دیو
نخست وزیر پاکستان عمران خان روز دوشنبه گفت که کشورش ممکن است خیره در یکی دیگر از پناهندگان بحران اگر جامعه جهانی را متوجه وضعیت در کشمیر. نظرات خود را ساخته شده بودند در حضور دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ که در چهار روز سفر به پاکستان است. “این است که هند از نهرو و مهاتما گاندی است. سازمان ملل متحد باید نقش خود را در غیر این صورت آن را تبدیل به یک مشکل بسیار بزرگ در آینده” خان گفت: در اجلاس سران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de