هند می بیند بالاترین 1-بعد سنبله با 6,977 تاج موارد وارد 10 ملل بدترین ضربه لیست

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: هند در روز دوشنبه ثبت یکی دیگر از بالاترین تک-بعد سنبله برای چهارمین روز متوالی با 6,977 موارد جدید Covid-19 تایید در عرض 24 ساعت.

تعداد کل موارد در هند در حال حاضر در 1,38,845 با 4,021 مرگ و میر. در مجموع 154 از این مرگ و میر گزارش شده در روز دوشنبه.

در حال حاضر هند است که در میان 10 بدترین متاثر از کشورهای در برخورد با این بیماری همه گیر در سطح جهان از نظر تعداد موارد تایید شده.

تعداد موارد فعال شده است به طور پیوسته در حال افزایش است و در حال حاضر به بیش از 77,000. مرکز این است که حفظ شده است که تنها بخش کوچکی از بیماران مورد نیاز ICU اکسیژن یا ونتیلاتور پشتیبانی تا کنون با وجود اینکه گزارش ها از بمبئی است که بسیاری از بیمارستان ها در حال اجرا هستند از ويژه و مهم مراقبت از تخت به شدت بیمار بیماران.

از شورای تحقیقات پزشکی هند, آژانس گره برای شیوع در ضمن تاکید کرد که این کشور در حال حاضر 610 کل آزمایشگاه – 432 عمومی, 178 خصوصی – و در حال حاضر در حال تست بیش از 1.1 لاخ نمونه برای حضور عفونت در هر روز است.

همچنین گفت که آزمایشگاه شبکه های موجود و ظرفیت آزمون نزدیک به 1.4 لاخ نمونه در هر روز است که بیشتر مطرح شده به 2 لاخ نمونه.

این شورا اضافه شده است که اکثر متحده کار کرده اند با ملی سل حذف برنامه برای استقرار TrueNAT ماشین آلات برای Covid-19 تست.

“از طریق این دستگاه تست انجام شده است در چنین مناطق/ نواحی که در آن مدرن virological آزمایشگاهی در خصوصی یا عمومی وجود ندارد; 6. با توجه به این تست زیرساخت است نه ضعف در هر دولت تاریخ” گفت: یک ICMR بیانیه ای در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im