هند می گوید: “برو تاج رفتن,’ چراغ لامپ در مودی مشاوره برای مبارزه با COVID-19 تاریکی

ساکنان شمع نور به نوبه خود بر روی تلفن همراه خود چراغ در بالکن خود را به مشاهده و نه دقیقه شب زنده داری در بمبئی هند, آوریل 5 سال 2020 است. AFP/Punit Paranjpe

دهلی نو: شهروندان از هند پیوست و گفت “برو تاج رفتن’, روشنایی, روغن چراغ و فلش گوشی های تلفن همراه, پس از نخست وزیر نارندرا مودی گفت: کشور برای مبارزه با تاریکی از COVID-19 بیماری همه گیر.

برق زده شعله های آتش از شمع و لامپ های سنتی روشن هند آسمان شب در طول نه دقیقه ای نشان می دهد به علامت مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده است که قریب به اتفاق ملت در مستند.

در سراسر شهرها و شهرهای بزرگ در جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور از 1.3 میلیارد نفر از مردم, بسیاری از توجه مودی تماس بگیرید.

ساکنان نور diyas یا چراغ نفتی تشکیل کلمات “در خانه بمانند” در امریتسار هند, آوریل 5 سال 2020 است. AFP/Narinder Nanu

در آوریل 3, چاپ گزارش شده بود که مودی صادر کرده است این بخشنامه به شهروندان سپس به ارسال فعالیت های خود را در اوایل امروز تحت هشتگ #9pm9minutes. ماه گذشته از او خواسته بود مردم به گلدان و ظروف آشپزخانه در بالکن ها و پشت بام ها به عنوان یک نشان از قدردانی به پزشکان و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی.

“برای شکست تاریکی ناامیدی و نور زندگی ما با امید به ما اجازه خاموش کردن همه چراغ برای ده دقیقه در ساعت 9 روز پنج شنبه (5 مارس) و روشن کردن محیط اطراف ما با شمع diyas مشعل و یا تلفن همراه چراغ قوه” مودی گفته بود.

“اجازه دهید ما حفظ اجتماعی فاصله در طول این,” او اضافه شده است. “ما باید برای برش از طریق coronavirus همه گیر تاریکی و حرکت به فردایی روشن است.”

در طول لامپ-و-تلفن-مشعل نشان می دهد ساکنان فریاد زد: “سلام مادر هند” و “رفتن کرونا بروید”. آنها را تشویق می کردند کف زدند و تنظیم کردن ترقه و آتش بازی است که شکسته شب آرام در صحنه یادآور دیوالی — هندو جشنواره از چراغ.

ساکنان شمع نور به نوبه خود بر روی تلفن همراه خود چراغ در بالکن خود را به مشاهده و نه دقیقه شب زنده داری در بنگلور هند, آوریل 5 سال 2020 است. AFP/Manjunath Kiran

“سلام به نور لامپ است که به ارمغان می آورد auspiciousness سلامت و رفاه که از بین می برد و احساسات منفی” مودی توییتی در زبان سانسکریت. او به اشتراک گذاشته شده عکس از خود روشنایی “دیا” رس لامپ.

در لمس مدرن برخی از ساکنان روشن چراغ از تلفن همراه خود را.

در توییتر وجود دارد واکنش ها: خنده دار لودگی و وحدت.

یک کاربر خواسته ناسا بود که آن را “انتشار هند عکس از فضا”?

بازیگر آنیل کاپور گفت: این نشان داد که هر کس بود “در این با هم”.

یک کاربر گفت: خود را دوست داشت “بازی Antakshari از ساختمان” یکی دیگر از دوستان.

در مورد گزارش از سوی دیگر نیز پدید آمده با یک ادعا “عظیم آتش” تا به حال فوران با توجه به ترقه.

“آتش تیپ فقط سوار در. امیدوارم که همه امن” یک روزنامه نگار نوشت.

21-day مستند

هند بوده و تحت سخت مستند از تاریخ 25 مارس توقف حمل و نقل عمومی و بسته شدن دفاتر و مغازه ها به غیر از خدمات ضروری است. اما آن را به شدت ضربه روستایی کارگران مهاجر ترک آنها بیکاری با صدها نفر از هزاران نفر در تلاش برای بازگشت به روستاهای خود بسیاری بر پا است.

بسیاری دیگر مسدود شده اند را از بازگشت به خانه. دولت تعیین کرده است تا دهها هزار نفر از اردوگاه های موقت و تغذیه مراکز برای 7.5 میلیون نفر است.

تایید شماره جدید کروناویروس موارد در هند گذرانده 3,500 با 83 مرگ و میر در دولت گفت: اگر چه کارشناسان می گویند گسترده تر تست مورد نیاز است.

وزارت بهداشت مقصر یک پرش های اخیر در موارد زیادی جمع آوری مذهبی — این Tableeghi جماعت دیدار در دهلی نو در ماه مارس شده است که مربوط به بیش از 1000 عفونت.

“اگر Nizamuddin حادثه (در دهلی نو) اتفاق افتاده بود و سپس ما در مورد دو برابر شدن نرخ که در حال حاضر 4.1 شده اند 7.4 روز” وزارت بهداشت رسمی Lav Agarwal به خبرنگاران گفت: در روز یکشنبه.

این وزارت به روز شنبه صادر مشاوره برای سرخپوستان به استفاده از در خانه قابل استفاده مجدد صورت را پوشش می دهد به “کمک در حفاظت از جامعه بزرگ”.

ساکنان شمع نور به نوبه خود بر روی تلفن همراه خود چراغ در بالکن خود را به مشاهده و نه دقیقه شب زنده داری در بمبئی هند, آوریل 5 سال 2020 است. AFP/Punit Paranjpe

دولت ممنوعیت صادرات مالاریا در درمان, دارو هیدروکسی کلروکین از بین بردن معافیت مانند برای انجام صادرات تعهدات است که آن را در جای خود قرار داده و چند روز پیش.

هیدروکسی کلروکین و کلروکين برای درمان مالاریا نشان داده اند وعده های اولیه در برابر COVID-19 بیماری در مطالعات اولیه در فرانسه و چین است.

تاثیر چراغ خاموش’

مودی درخواست تجدید نظر به شهروندان به خاموش کردن چراغ تولید خیلی بیشتر کار می کنند و برخی از چالش های سختی برای هند قدرت کارگران بخش. آن را تنظیم کردن زنگ هشدار برای کسانی که مسئول شبکه ملی برق باعث سراسیمگی از دستورات به مقامات منینگ نسل گیاهان و مدیریت شبکه, بار, نگرانی که افزایش ولتاژ با توجه به شیب شیب در تقاضا می تواند آسیب های شبکه و باعث قطع گسترده.

هند قدرت سیستم عملیات پارسیان (POSOCO) که نظارت بر شبکه برق ملی دستور داد تمام مقامات ارشد به حضور در ایجاد ایستگاه های پست های فشار قوی و بار فرستا دن مراکز در سراسر هند بین 6-10ساعت در روز یکشنبه.

آن را توصیه مهندسین شروع به کاهش خروجی از baseload گیاهان مانند سوخت زغال سنگ نیروگاه فقط جلوتر از 9pm و تا سطح شیب دار نسل از نشت آب و گاز گیاهان — به طور معمول استفاده می شود به آدرس اوج قدرت تقاضا به مدیریت پیش بینی gyration در تقاضا.

هند مصرف برق در حال حاضر سقوط در میان این مستند به بنیادی coronavirus موارد — که نزدیک به 4000 نفر در روز شنبه. برخی از ایالت ها نگران تاثیر “چراغ خاموش”.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>