By علامت گذاری به عنوان Keefe آمریکایی تفنگدار

چگونه عمر بیش از یک قرن صدا ؟ کوتاه, مجله Lee-Enfield rifle حفره ای در .303 بریتانیا رفت و به خدمت در سال 1904. و آنها را در استفاده مداوم در هند برای اولین بار به عنوان یک مستعمره بریتانیا و سپس پس از استقلال در سال 1947 تا کنون از.

که فقط تغییر در اوتار پرادش, دولت, در شمال هند در آن کشور در روز جمهوری Jan. 26, 2020. با توجه به یک گزارش از ndtv.com حدود 45,000 از تفنگ بودند میله میله به توقف و تحویل به تمام نقاط بازگشت به تفنگ کارخانه Ishapore که شروع به استارت کردن لی-Enfields مدت کوتاهی پس از تاسیس آن در سال 1904.

“این [.303] تفنگ یک سلاح فوق العاده است و ما در خدمت درخشان در عملیات های مختلف در گذشته” مقاله ای به نقل از مقامات ارشد پلیس Bijaya کومار.

با توجه به عکس همراه با ndtv.com مقالهاین اسلحه نبودند 2A/2A1 تفنگ حفره ای در 7.62×51 میلیمتر ناتو ساخته شده و از سال 1962 تا شاید در اواخر 1980s اگر چه برخی از منابع دولتی تولید به پایان رسید و با حدود 250,000 اسلحه در سال 1974. 2009 عکس به وضوح نشان می دهد که حداقل این پلیس دهلی حال به روز رسانی به 7.62 mms در برخی از نقطه. شما می توانید توسط این مجله است که متمایز از آن است که از یک .303 انگلیسی SMLE.

Lee-Enfield L2A1 می توان از SMLE با شکل آن مجله است که مربع به جای 7.62 میلیمتر ناتو دور.


این اوتار پرادش تفنگ بودند اصل مقاله; SMLE Mark III* تفنگ حفره ای در .303 انگلیسی. و پلیس مجهز اسلحه های خود را با الگوی 1907 شمشیر و سرنیزه با درخشان 17″ پره.

Utta پرادش پلیس سرپرست آمیت ورما گفت: پاسبان مورد علاقه لی-Enfields برای خود “دقت و ستبری” چیزی است که با آن سربازان انگلیسی در دو جنگ جهانی موافق است. “آنها در استفاده از زمان استقلال از بریتانیا در سال 1947) و در حال حاضر آنها می تواند جایگزین INSAS (هند سلاح های کوچک سیستم) و دوربینهای Slr (خود بارگذاری تفنگ),” ورما گفت NDTV.

با توجه به مقاله برخی از پلیس بودند و تمایلی به آنها را می دهد.

“Saroj Kumar Mishra, یک پاسبان با اوتار پرادش پلیس پس از سال 1982 گفت: او را از دست سنگین تفنگ. ‘سلاح است که به عنوان صاف به عنوان کره و حتی پس از 20 دوره از بازگشت به عقب شلیک شد و به نقل از به نقل از هندوستان تایمز ، ‘این ویژگی است که شاید یکی از مهم ترین است که ما اغلب از دست در مدرن روز سلاح.'”

ما هم پاسبان Mishra. ما بیش از حد.

فکر می کنید امید خود را جمع به عنوان دولت هند قصد دارد برای آنها. متاسفانه, آنها, میله میله برای تبدیل در Ishapur به “ضد شورش با اسلحه” هر چه آن هستند. به نظر من یک SMLE با 17″ شمشیر و سرنیزه می تواند مفید باشد در یک شورش.

اگر شما علاقه مند در لی-Enfields جوانه فروشگاه تفنگ و اسلحه قرن بین المللی باید تیمی را به ارائه “مته هدف” تفنگ شده اند که توقف برای کمک به جمع آوری پول برای NRA-ILA برای انتخابات دعوا بلندی در پیش است. اسلحه ارائه شده از طریق جوانه را در قیمت 250 دلار در هر و در حال demilled—اما آنها نیاز به یک FFL. همه پول می رود به NRA-ILA و شما یک Enfield خارج از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de