بمبئی: هند آرام آن کسری مالی شنبه هدف بالا بردن هزینه های دولت و کاهش مالیات آن را به عنوان به دنبال جذب سرمایه گذاری خارجی و افزایش مصرف را در پی طولانی مدت رکود اقتصادی.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اعلام تغییرات به عنوان بخشی از countrys بودجه سالانه در مجلس یک روز پس از رسمی داده ها نشان داد که Asias سومین اقتصاد رشد پنج درصد در سال گذشته آن کمترین توسعه پس از سال 2008 بحران مالی جهانی.

در یک آلاینده سه ساعت سخنرانی فلفلی با اشاره به هند باستان, تاریخ و شعر Sitharaman گفت: کسری مالی هدف مالی جاری سال بود در حال حاضر 3.8 درصد از تولید ناخالص داخلی تا از قبل 3.3 درصد است.

آن را به لبه پایین به 3.5 درصد در سال آینده او اضافه شده است.

نخست وزیر نارندرا جناح راست دولت شده است به شدت در تلاش برای احیای اقتصاد است که پرچم برای محله های مختلف با سرانه مصرف در حال سقوط برای اولین بار در چهار دهه است.

وزیر دارایی گفت: سرخپوستان درآمد زیر 1.5 میلیون روپیه ($21,000) یک سال می تواند پرداخت مالیات پایین تر اگر آنها توافق کردند به چشم پوشی موجود معافیت با توجه به بالا بردن قدرت خرید خود را.

هند مالیات دهندگان مجاز به ادعای معافیت برای طیف وسیعی از هزینه از بیمه پزشکی برای گذراندن تعطیلات تحت تودرتو نظام مالیاتی که Sitharaman قول داده است برای ساده سازی در طول دوره تصدی خود را.

او همچنین اعلام کرد که شرکت های دیگر نمی خواهد که به پرداخت سود سهام توزیع مالیات, تشریح آن را یک “حرکت جسورانه به منظور جذب سرمایه گذاران خارجی”.

“ثروت سازندگان احترام گذاشته خواهد شد در این کشور… و این دولت اطمینان مالیات دهندگان آنها را نمی توان مورد آزار و اذیت,” او گفت: در دومین بودجه سخنرانی پس از پیروزی برنده لغزش مجدد در انتخابات ماه مه گذشته.

‘همه بحث’

کلید بخش کشاورزی را دریافت خواهد کرد تزریق پول نقد از 2.83 تریلیون روپیه برای کمک به کشاورزان راه اندازی برق خورشیدی واحد و تجهیزات ذخیره سازی.

Sitharaman گفت: این را قادر می سازد کشاورزان بسیاری از آنها بر دوش خرد کردن بدهی به فروش برق به شرکت های انرژی.

او همچنین نشان داد دهلی نو به دنبال ریختن آن 100 درصد سهام در countrys بزرگترین شرکت بیمه, بیمه عمر, شرکت به تولید درآمد.

در اوایل این هفته دولت همچنین اعلام کرد قصد دارد خود را به فروش 100 درصد سهام بدهی فلج ملی حامل هوایی هند پس از یک زودتر فشار به فروش بخشی از شرکت هواپیمایی در بر داشت takers.

کارشناسان می گویند در هند شرکت های دولتی که ساخت هر چیزی از دوچرخه به کاندوم عمده کشیدن در اقتصاد با توجه به unprofitability محرومیت دولت و شرکت های دولتی در بخش زغال سنگ.

دهلی جدید گفته است که انتظار برای بهبود اقتصاد به زودی میخ رشد در 6.0 تا 6.5 درصد برای سال مالی 2020-21.

اما تحلیلگران و سیاستمداران مخالف گفت: بودجه بیش از حد تکه تکه و موفق به ارائه یک نقشه راه روشنی برای احیای.

“وجود دارد هیچ چیز چشمگیر و یا قابل ملاحظه ای جدید در بودجه گفت: Ashutosh Datar یک اقتصاددان مستقل از بمبئی.

“با توجه به محدود منابع مالی خود را در حال, دولت, ندارد, مالی legroom نیست به مانور,” او گفت: AFP.

راهول گاندی رهبر سابق مخالفان حزب کنگره به خبرنگاران گفت: بودجه عاری از “هر یک بتن ایده های استراتژیک” برای مقابله با بیکاری است که در چهار دهه ،

“این توصیف دولت خوبی است. بسیاری از تکرار درهم و برهم و تمام بحث اما هیچ چیز اتفاق می افتد. کشور است البته درد و رنج و جوانان احساس می کنند لازم نیست که در آینده” او گفت:.

سرمایه گذاران همچنین به نظر می رسد unimpressed با بمبئی شاخص Sensex بسته شدن حدود 2.5 درصد پایین پس از Sitharaman سخنرانی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی