هند سوابق 773 جدید کروناویروس موارد 32 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته: وزارت بهداشت

توسط سرپرستان

دهلی نو: هند ثبت شده 773 coronavirus موارد مثبت و 32 و میر در گذشته بیست و چهار ساعت با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت در روز چهارشنبه.

هند در مجموع تعداد تاج موارد مثبت می ایستد در 5,194 با مجموع مرگ و میر در 149.

به عنوان بسیاری به عنوان 1.21 لاخ تست های انجام شده تا کنون وزارت و افزود: در کشور به اندازه کافی سهام ‘هیدروکسی کلروکین’ (یک کلید نمک گفت: به طور موثر در برابر coronavirus) گفت: این اتحادیه با وزارت بهداشت در روز چهارشنبه.

Lav Agarwal مشترک دبیر اتحادیه وزارت بهداشت گفت: 773 coronavirus موارد و 32 و میر ثبت شده است پس از روز سه شنبه. به عنوان بسیاری از 402 نفر بهبود یافته اند.

آگاروال گفت: در زمینه افزایش تعداد COVID-19 نفر در این کشور پاسخ و آمادگی دولت در حال گسترش است.

کلیک کنید در اینجا به دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده

او گفت: وزارت منابع انسانی راه اندازی کرده است یک میدان در سطح گرایش برنامه — COVID آموزش مدیریت ماژول — برای ساخت ظرفیت خط مقدم کارگران درگیر در مبارزه با کروناویروس. این شامل پزشکان و امدادگران و پرستاران ANMs داوطلبان و صلیب سرخ.

وزارت امور رسمی گفت: موثر مستند اقدامات قرار داده شده اند و در مناطق شناسایی شده به عنوان نقاط مهم و رهبران جامعه مشغول شده اند برای ساخت برنامه های آگاهی دهی در این عفونت.

یک شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت: 121,271 موارد آزمایش شده اند و تا کنون 13,345 آزمایش های در حال انجام در یک روز از طریق 139 آزمایشگاه تحت ICMR و 65 خصوصی labs.

وزارت بهداشت و درمان گفت: حتی استادیوم را می توان به امکانات برای درمان COVID-19 بیماران به خصوص برای بیماران خفیف و بسیار خفیف علائم.

او گفت که برای شکستن زنجیره انتقال برنامه عمل شده اند ساخته شده برای هر منطقه در کشور است.

وی با ذکر درب-به-درب نظرسنجی انجام شده در پونا برای شناسایی افراد با داشتن علائم و افراد با فشار خون بالا و دیابت نیز گنجانده شده در این نظرسنجی.

در بیمارستان و تمرکز بر پیشگیری از عفونت. کنترل اقدامات به دنبال دارد به طوری که سلامت کارگران نمی قرارداد عفونت, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de