هند دریافت 5 لاخ سریع COVID-19 تست کیت از چین; آسانسور واردات ممنوعیت استفاده از هواکش

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: حتی یک مورد از COVID 19 گزارش شده از 325 مناطق در کشور این مرکز اعلام کرد روز پنج شنبه در حالی که همچنین اعلام کرد که مرگ و میر عفونت در هند است 3.3% به عنوان در حال حاضر در حالی که میزان بهبودی است و حدود 12 درصد.

تعداد تایید COVID 19 مورد رسیده است 12,759 در سراسر هند در حالی که 420 نفر فوت کرده اند با توجه به این عفونت است.

روز چهارشنبه در هند انجام شده 30,043 coronavirus آزمون در یک روز و آن را بالاترین در یک روز تا کنون. از شورای تحقیقات پزشکی هند گفت که در مجموع 2,90,401 COVID-19 آزمايش انجام شده بر روی نزدیک به 2.7 بیماران.

در حال حاضر این تست در حال انجام است در 176 دولت و 78 آزمایشگاه های خصوصی در هند است. به آزمایشگاه های خصوصی در حدود 16,000 مجموعه نمونه مراکز در سراسر متحده است.

این کشور در روز پنج شنبه دریافت در مجموع پنج لاخ سریع تست کیت از دو چینی شرکت ICMR همچنین گفت: در جلسه توجیهی روزانه در COVID 19.

کیت این را نمی توان مورد استفاده برای تست تشخیصی این بیماری خواهد شد اما به جای آن استفاده می شود برای نظارت از شیوع این بیماری در ابتدا در کانون مناطق.

Dr R R Gangakhedkar رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در ICMR گفت: سرولوژی, کیت به معنای به نقشه استفاده می شود روند شیوع, برای مثال, برای دیدن اینکه آیا تعداد موارد افزایش و یا سقوط در نقاط.

در ضمن دلیل کمبود مهم پزشکی, دستگاه, پنکه, نیاز شدید COVID 19 بيمار دولت نیز برداشته واردات بر ممنوعیت استفاده از هواکش در نظر گرفته شده پزشکی عمده خطر– از کشورهای دیگر تا سپتامبر.

طبق برآورد این کشور به کمتر از 40,000 هواکش در دسترس است که می تواند عمده ضرر در کشور را مبارزه با شیوع.

این حرکت با این حال مطرح شده است و برخی از نگرانی.

“من مطمئن هستم که کشور را در موقعیت به دور عملکردی هواکش در طول این همه گیر و استفاده از این ماشین آلات را بیشتر نیاز به تعمیر و نگهداری و ممکن است مقرون به صرفه” گفت: Pavan Choudary رئیس پزشکی, انجمن تکنولوژی هند است. “آنچه مورد نیاز است در حال حاضر فوری انگیزه ای برای بومی کردن تولید کنندگان.”

بهداشت عمومی کارشناس Dr Anant Bhan هم گفت که با استفاده از هواکش از کشورهای دیگر حتی اگر در دسترس باید در معرض مقدار بیشتر کنترل کیفیت دقیق قبل از استفاده در بیماران مبتلا به بیمار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im