هند در رتبه 74 در مجمع جهانی اقتصاد جهانی انرژی انتقال شاخص

توسط PTI

دهلی نو: هند نقل مکان کرد تا به دو موقعیت به رتبه 74 در سطح جهانی انرژی انتقال Index’ با پیشرفت در تمام پارامترهای کلیدی از رشد اقتصادی امنیت انرژی و پایداری محیط زیست مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در روز چهارشنبه گفت:.

انتشار سالانه رتبه بندی ژنو بین المللی مستقر در سازمان های دولتی و خصوصی همکاری گفت: COVID-19 خواهد سازش انتقال به انرژی پاک و بدون فوری ذینفعان اقدام به عنوان بی سابقه اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر را تهدید می کند این انتقال.

در آن گزارش WEF گفت: آن مطالعه اندازه گیری آمادگی برای انرژی پاک گذار در 115 اقتصاد نشان داد که 94 را ساخته اند پیشرفت های پس از 2015 اما پایداری محیط زیست در ادامه به تاخیر.

سوئد در صدر انرژی انتقال شاخص (ETI) برای سومین سال متوالی و پس از سوئیس و فنلاند در سه.

جای تعجب فرانسه (رتبه 8) و انگلستان (7) تنها کشورهای G20 در ده.

WEF گفت: “در حال ظهور مراکز تقاضا” مانند هند (74) و چین (78) را ساخته اند تلاش مداوم برای بهبود محیط را قادر می سازد که اشاره به سیاسی تعهدات تعامل مصرف کننده و سرمایه گذاری و نوآوری و زیرساخت های, در میان دیگران.

در چین مورد مشکلات آلودگی هوا منجر به سیاست برای کنترل انتشار گازهای گلخانه ای electrify وسایل نقلیه و توسعه بزرگترین ظرفیت انرژی خورشیدی فتوولتائیک (PV) و خشکی نیروگاه های بادی.

برای هند دستاوردهای آمده اند از یک دولت موظف انرژی های تجدید پذیر و گسترش برنامه در حال حاضر به تمدید 275 GW توسط 2027.

هند نیز گام های قابل توجهی در بهره وری انرژی از طریق خرید عمده از لامپ های LED هوشمند, متر, و, برنامه, برای, برچسب لوازم خانگی.

مشابه اقدامات در حال تجربه برای رانندگی کردن هزینه های وسایل نقلیه الکتریکی WEF گفت.

هند یکی از معدود کشورهایی در جهان را ساخته اند مطابق سال در سال پیشرفت های پس از 2015.

هند بهبود آمده اند و در سراسر تمام ابعاد انرژی مثلث — توسعه و رشد اقتصادی, انرژی, دسترسی و امنیت و پایداری زیست محیطی.

آن را نشان می دهد قوی و مثبت در مسیر محور قوی تعهد سیاسی و یک فعال کردن سیاست محیط زیست است.

WEF گفت: بیماری همه گیر کوروناویروس خطرات لغو کردن های اخیر پیشرفت در حال انتقال به انرژی پاک با سابقه سقوط در تقاضا نوسانات قیمت و فشار به سرعت کاهش هزینه های اجتماعی و اقتصادی قرار دادن کوتاه مدت مسیر انتقال در شک و تردید.

سیاست ها نقشه راه و چارچوب حکومت برای انتقال انرژی در, ملی, منطقه ای و جهانی در سطح نیاز به قوی تر و انعطاف پذیر در برابر شوک های خارجی با توجه به آخرین نسخه از WEF را پرورش موثر انرژی انتقال 2020 گزارش.

COVID-19 مجبور است شرکت در سراسر صنایع برای انطباق با عملیاتی اختلال تغییرات در تقاضا و شیوه های جدید کار و دولتها معرفی شده اند بهبود اقتصادی بسته برای کمک به کاهش این اثرات است.

اگر اجرا با استراتژی های طولانی مدت در ذهن آنها همچنین می تواند سرعت بخشیدن به انتقال به انرژی پاک با کمک به کشورهای در مقیاس تلاش های خود را نسبت به پایدار و فراگیر سیستم های انرژی.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه می دهد یک فرصت برای در نظر گرفتن نامتعارف مداخله در بازارهای انرژی و همکاری جهانی برای حمایت از بهبود آن تسریع انرژی انتقال بار بحران حاد فروکش گفت:” روبرتو Bocca سر از انرژی و مواد WEF.

شاخص معیار 115 اقتصاد در زمان عملکرد خود را در سیستم های انرژی در سراسر توسعه اقتصادی و رشد و پایداری محیط زیست و امنیت انرژی و دسترسی به شاخص و آمادگی خود را برای انتقال به امن و پایدار و مقرون به صرفه و فراگیر سیستم های انرژی.

نتایج برای سال 2020 نشان می دهد که 75 درصد از کشورها خود را بهبود پایداری زیست محیطی.

این پیشرفت نتیجه چند وجهی, با افزایشی نزدیک از جمله قیمت گذاری کربن و بازنشستگی نیروگاه های زغال سنگ جلوتر از برنامه و طراحی مجدد برق بازار به ادغام منابع انرژی تجدید پذیر.

اما این سختی به دست پیشرفت برجسته محدودیت تنها با تکیه بر افزایشی سود از سیاست های موجود و فن آوری برای تکمیل انتقال به انرژی پاک.

بزرگترین پیشرفت کلی مشاهده شده است در میان اقتصادهای در حال ظهور با متوسط ETI نمره برای کشورهای در بالای 10 درصد باقی مانده ثابت پس 2015, سیگنالینگ یک نیاز ضروری برای دستیابی به موفقیت راه حل – یک تهدید توسط COVID-19.

این گزارش گفت که این نمرات برای ما (32th) کانادا (28) و برزیل (47) و استرالیا (36) بودند یا راکد یا کاهش است.

در ایالات متحده headwinds شده اند عمدتا مربوط به سیاست محیط زیست در حالی که برای کانادا و استرالیا با چالش های دروغ در تعادل انتقال انرژی با رشد اقتصادی با توجه به نقش بخش انرژی در اقتصاد خود است.

این واقعیت است که تنها 11 از 115 کشور ساخته شده اند مداوم بهبود در ETI نمرات پس از 2015 را نشان می دهد پیچیدگی انرژی گذار.

آرژانتین و چین و هند و ایتالیا در میان کشورهای بزرگ با سازگار سالانه بهبود.

دیگران مانند بنگلادش بلغارستان ، جمهوری چک ، مجارستان کنیا و عمان نیز ساخته شده است دستاوردهای قابل توجهی در طول زمان است.

از سوی دیگر نمرات برای کانادا, شیلی, لبنان, مالزی, نیجریه و ترکیه کاهش یافته است پس از 2015.

ما در صفوف خارج بالای 25 درصد برای اولین بار در درجه اول با توجه به نامشخص نظارتی چشم انداز انرژی گذار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net