هند ارائه شده 15 تن لوازم پزشکی تومان ارزش 2.11 کرور به کروناویروس-آمار چین: دولت

توسط PTI

دهلی نو: هند ارائه شده 15 تن لوازم پزشکی به کروناویروس-آمار چین متشکل از ماسک و دستکش و سایر اضطراری تجهیزات پزشکی در هزینه مورد Rs 2.11 کرور دولت مطلع Lok سبها در روز چهارشنبه.

در یک نوشته شده پاسخ به یک سوال در Lok سبها وزیر دولت در امور خارجی V Muraleedharan گفت: تجهیزات پزشکی شامل یک لاخ فولاد ماسک پنج لاخ جفت دستکش های جراحی و 75 قطعه پمپ های تزریق 30 قطعه تغذيه, پمپ, 21 قطعه از ضفبرلترس و 4000 قطعه N-95 ماسک.

این لوازم پزشکی هزینه حدود Rs 2.11 کرور و تحویل به هوبئی خیریه فدراسیون در ووهان Muraleedharan گفت.

نخست وزیر نارندرا مودی نوشته بود به رئیس جمهور چین در فوریه 8 سال 2020 در نظر شیوع کروناویروس در چین, انتقال, همبستگی دولت هند و مردم آن با همسایه کشور و آمادگی برای ارائه کمک او گفت:.

دولت ارائه 15 تن لوازم پزشکی متشکل از ماسک و دستکش و سایر اضطراری تجهیزات پزشکی به چین در فوریه 26, 2020, او گفت:.

این منابع تحویل داده شد توسط یک نیروی هوایی C-17 ویژه پرواز فرود آمد که در ووهان چین Muraleedharan گفت.

جدا از سوال او گفت که دولت سازمان یافته سه ویژه پرواز در ژانویه 31, 1 فوریه و مارس 26 به تخلیه 766 مردم از جمله دانش آموزان از ووهان و همچنین دیگر شهرهای استان هوبئی در چین از نظر ادامه مستند از استان است.

این تخلیه افراد شامل 723 اتباع هند و 43 خارجی — 23 از بنگلادش و نه از مالدیو دو از میانمار و هر یک از آفریقای جنوبی و ماداگاسکار و ایالات متحده Muraleedharan گفت.

“علاوه بر این شش شهروندان چینی بودند که همسران و یا فرزندان از اتباع هند نیز تخلیه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>