هند باید از شیر مادر گرفتن دور از pro-دوست صمیمی سیاست: اقتصادی بررسی 2020

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: با وجود پیشرفت چشمگیر در فعال کردن بازارهای رقابتی نرم افزار-دوست صمیمی را نابود کرده است ارزش در اقتصاد اشاره کرد بررسی های اقتصادی سال 2020 است. به منظور تبدیل شدن به یک $5 تریلیون اقتصاد هند باید از شیر مادر گرفتن دور از pro-دوست صمیمی سیاست های آن اضافه شده است.

این نظرسنجی گفت pro-دوست صمیمی سیاست در مقایسه با نرم افزار-کسب و کار آنهایی که ساییده شدن ثروت در اقتصاد به عنوان cronyism پرورش ناکارآمدی توسط ‘مهار فرایند تخریب خلاق’.این سیاست ممکن است ترویج کسب و کار محدود منافع و صدمه زدن به رفاه اجتماعی.

همچنین تصریح کرد باور رایج این است که کسب و کار خانه است که نزدیک به احزاب سیاسی همچنین به عنوان شناخته شده متصل می شود شرکت کنید بی مزایای. دوست صمیمی کسب و کار با توجه به این بررسی ممکن است لابی دولت برای محدود کردن رقابت خود را در صنعت محدود کردن واردات از رقابت کالا و یا کاهش نظارت نظارتی.

بسیاری از فعالان اجتماعی را متهم به کسب و کار بزرگ خانه/لابی از دخالت در سیاست. در حالی که در بسیاری از موارد دوستان را به همراه داشت و سود خود را از اتصالات استثنا وجود دارد زمانی که فقیر مدل کسب و کار از یک دوست صمیمی به دلیلی از او/سقوط او.

“این طرح افزایش گروه لابی گری درآمد اما تضعیف بازار و کاهش مجموع رفاه. بنابراین pro-دوست صمیمی سیاست می تواند سهوا تا پایان مضر برای کسب و کار به طور کلی” در این بررسی اشاره کرد.

این نظرسنجی همچنین پایین آمد به شدت در گفته مگا کلاهبرداری مانند 2G طیف و تخصیص زغال سنگ بلوک تخصیص کلاهبرداری قرار گرفت که طی قبلی UPA-2 تقدیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر