نخست وزیر عمران خان. عکس: فایل

نخست وزیر عمران خان گفته است که هند نیروهای اشغالگر تبدیل شده اشغال کشمیر به یک زندان با دهلی نو انکار کشمیری خود را فقط حق خود مختاری گزارش رادیو پاکستان ،

برتر این اظهارات را در یک مصاحبه پخش شده توسط بلژیکی کانال VRT.

“نیروهای هند تبدیل شده کل دره کشمیر تحت اشغال به یک زندان” PM عمران گفت: بلژیک کانال اشاره کرد که دهلی نو شد, انکار مردم کشمیر مشروع خود و حق تعیین سرنوشت در خط با قطعنامه های سازمان ملل متحد.

“هند است و حتی در برابر وعده های ساخته شده توسط گذشته رهبران هند در این راستا” او گفت:.

“من نمی بینم خیلی امیدوارم که از زمان دولت مودی در هند [با توجه به حل مسئله کشمیر] چرا که او [نارندرا] دهکدهای افراطی ایدئولوژی [گرفته] از آر اس اس” برتر پشیمان. این Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) یک راست افراطی هند ،

PM عمران اشاره کرد که پدران بنیانگذار RSS بودند با الهام از فلسفه نژادپرستانه تبلیغ توسط آدولف هیتلر و حزب نازی. او گفت که این فلسفه است به همین دلیل دهلی نو قرار است هشت میلیون کشمیری اکثریت قریب به اتفاق آنها مسلمان هستند در زندان است.

در حالی که انتقادی از وقت دولت هند نخست وزیر ابراز امیدواری کرد که در آینده یک دولت هند با یک قوی تر از میل به صلح می خواهم اشغال کشمیر اختلاف به حل و فصل شود به طوری که مردم این قاره را می طلبد.

در علاوه بر این به برجسته گرفتاری مردم کشمیر تحت اشغال PM عمران همچنین صحبت در مورد وضعیت اقتصادی پاکستان است.

“سال گذشته بسیار دشوار بود برای دولت اما کسری حساب جاری در حال حاضر آورده شده است 75 درصد در یک سال” او مشخص شده است.

PM عمران بیشتر اضافه شده است که اقتصاد پاکستان بود نشان دادن نشانه هایی از بهبود و که همه چیز را بهتر از این سال است. او همچنین صحبت در مورد گردشگری پتانسیل پاکستان و تنوع مکان های توریستی کشور ارائه شده و همچنین تغییر آب و هوا و حکومت مسائل.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو