هند برقرار مسافرت هوایی حباب با آمریکا و فرانسه و برنامه ریزی مشابه پیمان با آلمان, انگلستان,: پوری

توسط PTI

دهلی نو: هند ایجاد کرده است فردی دو جانبه حباب با فرانسه و آمریکا که اجازه خواهد داد که شرکت های هواپیمایی هر کشور در این پیمان به کار پروازهای بین المللی هواپیمایی کشوری وزیر Hardeep سینگ پوری گفت:, و اضافه کرد که مشابه ترتیب با آلمان و بریتانیا به زودی مجاز است.

هوایی فرانسه خواهد بود عامل 28 پروازهای بین دهلی نو و بمبئی و بنگلور و پاریس از 18 جولای تا آگوست 1 گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی افزود که آمریکایی حامل هواپیمایی متحده خواهد بود پرواز 18 پروازهای بین هند و آمریکا از جولای 17 ژوئیه 31.

“آنها (ایران) در حال پرواز به یک پرواز روزانه بین دهلی نو و نیوآرک و سه بار در هفته پرواز بین دهلی نو و سان فرانسیسکو” پوری اشاره کرد.

وزیر گفت: هند در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک حباب با انگلستان به زودی تحت آن وجود خواهد داشت دو پرواز در هر روز بین دهلی و لندن است.

“ما باید یک درخواست از آلمانی ها نیز می باشد. من فکر می کنم ترتیب با لوفت هانزا تقریبا انجام شده است. ما در حال پردازش است که درخواست” پوری گفت.

“در حال حاضر ما بسیاری از خواسته های به صورت حباب های هوا, اما ما نیاز به مراقب باشید.

ما باید اجازه که بسیاری تنها که ما می توانیم” وزیر اشاره کرد.

از هندوستان هوایی هند خواهد بود عامل پروازها به مقصد فرانسه و آمریکا تحت این حباب.

حباب هوا است دو جانبه تنظیم با مجموعه ای از قوانین و مقررات و محدودیت های که در آن حامل دو کشور می تواند پروازهای بین المللی.

برنامه ریزی شده بین المللی پروازهای مسافری شده اند به حالت تعلیق در هند از 23 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

پس از حدود دو ماه تعلیق برای مبارزه با شیوع کروناویروس دولت از سر گرفته برنامه ریزی شده داخلی پروازهای مسافری در مه 25.

اما آن را تا به حال پس از آن مجاز به شرکت های هواپیمایی به کار حداکثر 33 درصد از آنها قبل از COVID پروازهای داخلی.

این مکا افزایش محدودیت در ژوئن 26 از 33 درصد به 45 درصد است.

“ما در حال فرض کنید که در زمان دیوالی می آید در این سال ما را 55-60 درصد از پیش COVID پروازهای داخلی فعال در هند” پوری گفت: در کنفرانس مطبوعاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>